E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Protestuan para Kryeministrisë, procedohen 25 të rinjtë e FRPD e LRI

Policia e Tiranës ka proceduar 25 të rinj që morën pjesë në protestën e organizuar dje nga Forumi Rinor i Partisë Demokratike dhe Lëvizja...

Rotacion në Policinë e Tiranës, ja kush janë shefat e rinj

Jane bërë shumë ndryshime në stafin drejtus të komisaritave te policisë së Tiranës. Me urdhër të drejtorit të Përgjitshëm të Policisë janë miratuar edhe...

Drejtoria e Policisë ”i dorëzohet” fëmijëve të dëshmorëve (FOTO)

Me rastin e festës së fëmijëve në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë është organizuar një aktivitet festiv, ku ishin të pranishëm fëmijët...

VIDEO/ Në tavolinën e lokalit ku ndodhi plagosja e Selitës, kush...

Policia e Tiranës ka mundur të arrestojë sot dy të rinj, pjesë e sherrit me armë dhe plagosjes brenda një lokali në Selitë, ngjarje...

VIDEO/ I dënuar me 20 vite burg në Itali, prangoset në...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar pas dënimit me 20 vite burg për disa akuza. Dënimi ishte dhënë nga gjykata e Romës. Policia e Tiranës tha...

“Jepi, fryji fryji….Je me 0.56 mg/l alkol, do të shoqërohesh për...

Policia e Tiranës i ka zënë pritë gjatë natës, drejtuesve të makinave në Unazën e Madhe për përdorimin e alkolit. Nje automjet "Porche Panamera GTS"...

‘Tubim i paligjshëm’ para policisë, paditen 15 protestues

Policia e Tiranës procedon 15 qytetarë, me pretendimin se morën pjesë në një protestë të paligjshme. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se protestuesit akuzohen...

‘Stop, ndalo’, si tentoi i riu me kanabis në makinë t’i...

Një 24-vjeçar ka rënë në pranga, pasi u kap me një sasi lëndësh narkotike. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet B.S. Siç bëjnë të ditur...

Arrestohen 7 vetë në Kamëz: e shembën me grushta të riun...

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Komisariatin nr 5 ka arrestuar 7 persona pasi në një lokal në Laknas, Tiranë, shembëm me grushta një 35...

VIDEO/ Shpërndanin drogë pranë gjimnazeve të Tiranës, 4 të arrestuar (Emrat)

Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të gjimnazeve të Tiranës. Shërbimet e Policisë të...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...