E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Policia e Tiranës

Etiketim: policia e Tiranës

Të dehur në timon apo me telefon? Kujdes, policia ju vëzhgon

Në kuadër të forcimit të masave për zbatimin e rregullave të qarkullimit nga drejtuesit e mjeteve, policia e Tiranës ka vendosur 34 masa administrative. Mësohet...

54-vjeçari i rrëmben lekët adoleshentit

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 54-vjeçar, pasi i ka rrëmbyer lekët një adoleshenti. Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se po punohet...

Vdekja e 13-vjeçares, babai hedh poshtë pistën e vetëvrasjes: Ku dyshoj

Sot në studion  e emisionit “Me Zemer te Hapur” të autores Evis Ahmeti do të rrëfehet për herë të parë babai i vajzës 13...

I dënuar për pedofili dhe abuzim, kapet italiani në Tiranë

Një shtetas italian është arrestuar në Tiranë pasi ishte dënuar në mungesë nga drejtësia e vendit fqinj për krim ndaj të miturve. Hetimi ndaj Masimilliano...

Policia e Tiranës në aksion, pezullohen 32 patenta, 6 në pranga

Policia Rrugore e Tiranës ka ndërmarrë një aksion gjatë 12 orëve të fundit, ndërsa ka pezulluar 32 leje drejtimi dhe ka vendosur në pranga...

LAJM I FUNDIT/ Plagosën 18-vjeçarin, pranga babait, në kërkim i biri

Policia e Tiranës ka identifikuar dy autorët e plagosjes me armë zjarri të një 18-vjeçari, ngjarje e ndodhur ditën e sotme në Selitë. Shërbimet e...

“Ka ndodhur një plagosje” – Alarmohet Policia e Tiranës

Një telefonatë në sallën operative për një ngjarje kriminale ka ngritur policinë e Tiranës më këmbë. Sipas burimeve zyrtare, mbrëmjen e sotme ka mbërritur...

Grabiti një kioskë në Tiranë, kapet pas disa muajsh i riu...

Nje 19 vjeçar eshte vene ne prangat e policise se Tiranes pasi akuzohet se eshte autor i nje grabitje te ndodhur kete vit ne...

Prostitucion në emër të shoqatës artistike, arrestohet 45-vjeçari

Një shoqatë artistike me emrin e një prej artistëve shqiptarë që siguronte vajza për prostitucion. Policia e Tiranës njofton se është arrestuar shtetasi Shpëtim...

Policia e Tiranës bën bilancin e javës së kaluar: Janë arrestuar...

Policia e Tiranës ka publikuar sot aktivitetin e javës që lamë pas dhe shkruan se janë arrestuar 71 shtetas. Po ashtu në njoftim bëhet me...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...