E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

Krimi në Shkodër, Lleshaj porosi të prera për policinë

Zv/ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, zbarkuan mbrëmjen e së martës në Shkodër, aty ku...

Autobusi s’i bindet stopit të policisë, merr përpara automjetet, fati shpëton...

Report Tv sjell pamjet ekskluzive, ku drejtuesi i një autobusi në autostradën Tiranë-Durrës nuk respekton stopin e policit rrugor dhe nga shpejtësia merr përpara tre...

Akuzohet për vjedhje, arrestohet polici i burgut të Fushë-Krujës (Emri)

Një polic i burgut të Fushë  Krujës është arrestuar, pasi akuzohet se ka vjedhur çantën e një shtetasi kosovar. Në pranga ka përfunduar polici...

Zhduket 21-vjeçari në Tiranë, nëna denoncon në Polici pas një viti...

Pas rreth një viti e gjysmë zhdukje nga banesa e tij, nëna ka denoncuar në Policinë e Tiranës. Mësohet se L. F., vjeçe 39,...

Burrit 25-vjeçar “i humbet” gruaja, denoncon në Polici

Një 25-vjeçar banues në Bardhaj, Mirditë, kallëzon se i është larguar nga banesa bashkëshortja. Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se po punohet për gjetjen...

Shoqërohet në polici Eni Çobani

Shoqërohet nga policia e Gjirokastrës Eni Çobani. Ngjarja pas një denoncimi për të nga Rudina Islamaj e cila pretendon se është kërcënuar nga Eni Çobani. Ajo...

U bashkohet shokëve, arrestohet edhe polici i 7-të në Kakavijë. Emri

Në kuadër te operacionit të mesditës sëe sotme, SHÇBA ka arrestuar edhe personin e fundit te shpallur nëe kërkim, Kastriot Senka, nga Fieri, njoftuan...

Tentoi të korruptonte policin me 20 mijë lekë, kapet shoferi

Një 57-vjeçar e ka pësuar keq, pasi ka tentuar që t’i japë ryshfet policit rrugor. Ngjarja në fjalë është regjistruar në kryqëzimin e Bulevardit...

Voltana Ademi: Në Polici ka të inkriminuar, kthejini sigurinë njerëzve

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon Policinë e Shkodrës se në përbërje të saj ka persona të lidhur me krimin. Këtë deklaratë ajo...

Tjetër goditje Polici-Prokurori, sekuestrohen 5 milionë euro, 2 të arrestuar

Pesë milionë euro janë sekuestruar pas një operacioni të fundit për goditjen e një grupi kriminal. Po kështu falë operacionit mes Policisë e Prokurorisë...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...