E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Pogba

Etiketim: pogba

Nuk po kalojnë një formë të mirë, plas “sherri” mes Pogba...

Barazimi i Manchester United ndaj Wolves nuk ka kaluar pa "dëme". Pas këtij dështimi janë ndezur polemikat midis Paul Pogba dhe Mourinho. Pas deklaratave të Mourinhos se kishin marrë...

Plani i frikshëm i Juventusit, synon dy yje për të ndërtuar...

Juventus nuk e ul ritmin duke vijuar punën për të krijuar një super ekip që rrotullohet rreth Cristiano Ronaldos. Siç raportojnë mediat italiane objektivi...

Pique “thërret” Pogban: Do ishte bukur nëse do të vinte te...

Mosmarrëveshjet me Jose Mourinhon kanë bërë që Paul Pogba t'i kërkoj agjentit të tij për të gjetur një skuadër të re dhe kohët e...

Sherri Mourinho-Pogba, ja çfarë ka vendosur United për francezin

Marrëdhëniet mes Jose Mourinhos dhe Paul Pogbas nuk janë aq të mira. Por megjithatë Manchester United nuk do ta lejojë largimin e kampionit të...

Plas te United, Pogba sherr me Mourinhon në dhomat e zhveshjeve

Paul Pogba ndihet si i burgosur te Manchester United, ndërkohë që Mourinho është i lodhur me ankesat e mesfushorit francez. Marrëdhënia mes trajnerit United...

Plas “bomba” në Angli, Abidal u takua me Pogba, francezi drejt...

Edicioni i “Tuttosport” është shfaqur këtë mëngjes të së mërkurës me një shpërthim të vërtetë merkatoje. Sipas Raffaele Diverso, korrespondent i Barcelonës në gazetën...

Gruaja e Macron “vjedh” kupën e botës, më tej pozon me...

Një pritje madhështore e bërë këtë të hënë në Paris, për futbollistët e kombëtares franceze. Zonja e parë Brigitte Macron u përfshi nga entuziazmi i...

E dashura e Pogba kapet mat me unazën e fejesës në...

Paul Pogba është fejuar. Konfirmimi ka ardhur sot, teksa në shkallët e stadiumi “Luzhniki Stadium”, ku po luhet ndeshja Francë-Danimarkë, është e pranishme edhe...

E pabesueshme/ Shokët e skuadrës rrahin vëllain e Pogba (VIDEO)

Dhuna në futboll është bërë e pranishme në shumë fusha futbolli dhe në javët e fundit kanë qënë të shumta rastet. Një episod interesant vjen...

Franca shkatërron Rusinë, Pogba shënon gol spektakolar (VIDEO)

Rusia i bën rrugë humbjet në miqësore. Vendi mikpritës i Kupës së Botës ka pësuar një tjetër humbje ndaj Francës në shifrat 1-3 në...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...