E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Plas skandali

Etiketim: Plas skandali

Plas skandali, gjyqtari dhe zyrtari i Botërorit kapen duke marrë rryshfet

Kur duhet edhe fiks 1 javë nga starti i kampionatit Botëror "Rusi 2018", BBC publikon një skandal të madh. Gjyqtari ansor kenian, Aden Marua, i...

EDITORIAL

Presidenti Meta pritet në audiencë të posaçme nga Ati i Shenjtë, Papa Francesku

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, u prit gjatë ditës së sotme në një audiencë të posaçme nga...

FORUM

Nuk ekziston “çështja e minoritetit grek” në Shqipëri

Nga Shaban Murati - Në të ashtuquajturën paketë të bisedimeve diplomatike, që po zhvillohen prej afro një viti...

“Mjaft më me populizmin: Populli, edhe në Europë po rebelohet kundër elitave që e kanë mashtruar dhe varfëruar

Noam Chomsky shkallmon polemikën e djathtë – e majtë: “Demokratët kanë braktisur klasat punëtore, por Partia Republikane...