E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Plagosur

Etiketim: plagosur

LAJMI I FUNDIT/ Sherr mes adoleshentëve, një i plagosur me armë...

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në zonën e Yzberishtit në kryeqytet. Report Tv raporton se kanë qenë dy adoleshentë...

Korçë, 35 vjeçari përfundon i plagosur me armë në spital: U...

Një 35 vjeçar nga Korça ka përfunduar në spital i plagosur me armë zjarri. 35 vjeçari me iniciale I.S, banues në lagjen numër 5...

Shpërthen anija-cisternë në Qipro, 5 të plagosur

Një shpërthim ka ndodhur sot në një anije-cisternë në Qipro. Mësohet se Anija-cisternë “Athlos” ndodhej në det të hapur Larnaka, në zonën Zigiu, pak...

”U godit me shkop gome”, Dy gra të plagosura – Detaje...

Dy prej banoreve të zonës së Astirit ndodhen në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në kryeqytet, për shkak se kanë mbetur të...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri, 1 i plagosur...

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Mat. Policia është nisur drejt vendngjarjes, por ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarjeje. Mësohet...

Përplasen dy automjete, dy fëmijë të plagosur dhe një i rritur

Një aksident me pasojë tre të plagosur, midis të cilëve dy fëmijë, ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë – Peqin Sipas burimeve të komisariatit të...

Shembet një pjesë e murit të ish-uzinës së superfosfatit në Laç,...

Një pjesë e murit të ish-uzinës së superfosfatit në Laç është shembur, duke plagosur edhe dy persona të cilët po nxirrnin skrap. Sipas informacioneve paraprale...

Tre shqiptarë të plagosur në aksidentin hekurudhor të Milanos

Konsullata shqiptare e Milanos për Ora News ka konfirmuar se janë tre shtetas shqiptarë të plagosur nga aksidenti tragjik hekurudhor i ditës së djeshme...

Çfarë ndodhi gjatë natës në Sarandë, në spital mbërrijnë dy të...

Dy persona kanë mbërritur të plagosur me thikë gjatë natës në spitalin e Sarandës, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja në fjalë mësohet të ketë...

Elbasan, katër të plagosur nga të shtëna me armë pranë një...

Të shtëna me armë zjarri në afërsi të një restoranti në rrugën Elbasan – Ish Metalurgjiku. Flitet per 4 te plagosur. Momentalisht nuk ka shume...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...