E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Plagoset

Etiketim: plagoset

Plagoset punëtori, pranga inxhinierit, në kërkim kolegia

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Gjirokastër, ku një punonjës ra nga një lartësi, dhe për pasojë u plagos rëndë, është arrestuar...

Delvinë, shpërthen gazi në një pus nafte, plagoset një punonjës (VIDEO)

Shpërthimi i gazit në një pus nafte në Delvinë ka shkaktuar plagosjen e një punonjësi. Ngjarja ndodhi mesditën e kësaj të marte, teksa punëtori...

Aksident në Fier, plagoset rëndë 11-vjeçari, niset drejt Tiranës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Fierit ku ka mbetur i plagosur një fëmijë. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka...

Edhe në Sarandë theren me thika, plagoset 58-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Sarandë. Shtetasi me iniciale A. A., 34 vjeç, banues në Çukë, ka plagosur...

Qëllohet me armë pas daljes nga lokali, plagoset shqiptari në Itali

Një përplasje me armë në një lokal në Itali ka përfunduar me plagosjen e një shtetasi shqiptar. Mediat lokale raportojnë se ngjarja ka ndodhur në...

Plagoset me thikë një 52-vjeçar në Durrës, prangoset autori

Një person rreth 50 vjeç është plagosur në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se ngjarja ka ndodhur në mbrëmje, në afërsi të stadiumi “Niko Dovana”. I...

Aksident në Paskuqan, plagoset këmbësori

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në zonën e Paskuqanit në Tiranë. Është plagosur një 25 vjeçar, i cili është goditur teksa po...

Plagoset një fëmijë 10 vjeç, helikopteri i urgjencës niset në vendngjarje

Një fëmijë 10 vjeçar është plagosur me fishekzjarre në fshatin Telum të Njësisë Administrative Temal në Bashkinë Vau Dejës. Mësohet se një helikopter i shërbimit...

Përplasja mes adoleshentëve, plagoset rëndë 16 vjeçari në jug të Londrës

Pasditen e të premtes është plagosur një djalë 16 vjeç në jug të Londrës. Daily Mail ka publikuar videon ku tregohen pamjet kur djemtë nisën të përplaseshin...

Sherr me thika tek “Komuna e Parisit”, plagoset 26-vjeçari, shoqërohen babë...

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një i ri është plagosur me thikë pas një sherri për motive...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...