E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Plagosen

Etiketim: plagosen

Sherri zgjidhet me armë në Laç, katër të plagosur

Plagosen 4 persona me armë në Laç. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sanxhak”. Nga të dhënat e para të Policisë, mësohet se plagosjet kanë ndodhur...

Demonstrata të dhunshme në Selanik, plagosen disa policë

Qyteti i Selanikut është përfshirë nga protesta të dhunshme pasditen e kësaj të shtune, ku shumë qytetarë kanë dalë në tubim kundër marrëveshjes së...

Pëprlasen dy makina në Kukës, plagosen 4 persona, ja gjendja e...

Një përplasje e rëndë i dy automjeteve ka ndodhur në Kukës. Aksidenti ka ndodhur rreth mesditës së sotme, te mbikalimi Gostilit, kur janë përplasur...

Dy aksidente në Qafë Thanë, plagosen 6 shetas maqedonas

Dy aksidente kan ndodhur në kohë të ndryshme në Qafë Thanë. Protagonistë kanë qenë shtetas maqedonas, mejetet e të cilëve janë përplasur midis tyre. Për...

Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit, plagosen tre norvegjezë

Një aksident me pasojë tre persona të plagosur ka për protagonistë, një shofer norvegjezë dhe një shqiptar. Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Rinasit....

Plagosën dhe i vunë tritol një shtetasi, pranga porositësit dhe dy...

Finalizohet operacioni i koduar “Kurbini”, ndërsa në pranga ka rënë 3 persona, pasi akuzohen se të përfshirë në një ngjarje të rëndë kriminale. Policia e...

Përplasen dy makina, plagosen dy gra në Librazhd

Dy gra kanë mbetur të plagosura nga një aksident që ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur Xibrakë. "Shtetasja Xh.B,  49 vjeçe, banuese...

Arrestohen dy vlonjatët që plagosën tek Uji i Ftohtë

Dy vlonjatë që plagosën me armë zjarri në muajin dhjetor, një person tek Uji i Ftohtë, u arretsua nga Policia e Vlorës. Ata ishin...

Tjetër aksident në Elbasan, vdes kalimtari, plagosen 2 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mengjesin e sotem në Elbasan ku ka mbetur një i vdekur dhe janë plagosur dy përsona. Ngjarja ka ndiohr...

Aksidenti në Elbasan, plagosen dy persona. Pamje nga vendngjarja

Dy përsona mbetën të plagosr në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh, ku dy automjete u përplasen mes tyre. Automjeti me...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...