E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Plagos

Etiketim: plagos

Iu vra e dashura në atentat,e shkuara e errët e të...

23-vjeçari që mbeti sot i plagosur pas një atentati me armë zjarri në Laprakë, ndërsa e dashura e tij ndërroi jetë, nuk është një...

Fier, polici privat plagos me armë kolegun nga pakujdesia

Një 32-vjeçar me inicialet E.M me detyrë trup shërbimi në Shërbimin  Privat të Sigurisë Fike është plagosur me armë zjarri nga kolegu i tij...

U plagos rëndë, ndërron jetë punonjësi i dytë i bashkisë Mat

Ka ndërruar jetë punonjësi i dytë i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në ngjarjen në fshatin Shëlli. Mësohet se Erzen Alija ka ndërruar...

“Luante” me armë, plagos shokun 18-vjeçar në Lezhë

Një tjetër ngjarje e rëndë kriminale ka ndodhur në 24 orët e fundit. Këtë herë, një plagosje me armë në Lezhë, ka përfunduar me...

Identifikohet i riu që u plagos me thikë në Durrës

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë ditën e sotme në Durrës. Elvis Metaj, 20 vjeç është i riu që u plagos mesditën...

Pas sherrit në Instagram, adoleshenti plagos me armë 20-vjeçarin në Durrës

Një 20-vjeçar është plagosur me armë zjarri nga një adoleshent.  Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Durrësit pas një konflikti mes një...

Sherr në pikën e basteve, i moshuari plagos me thikë një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një pikë bastesh në Tiranë, ku protagonist është bërë një i moshuar. Burime zyrtare nga policia bënë...

Plumbi qorr plagos një 38-vjeçare në Prishtinë, mister rrethanat

Një 38-vjeçare ka mbetur e plagosur sot në kryeqytet, në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ka ndodhur pas orës 13:00 në rrugën ‘Agim Ramadani’....

EMRI/ Kush është biznesmeni i njohur që u plagos sot tek...

Zbardhet identiteti i personit të plagosur pas sherrit me armë mbrëmjen e sotme tek ‘Pazari i Ri’. Mësohet se pas një konflikti me armë zjarri...

Po luanin me letra, i riu plagos me thikë bashkëmoshatarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan pasditen e sotme ku janë konfliktuar dy të rinj. Një nga ata ka nxjerrë thikën duke...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...