E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Pjerin Ndreu

Etiketim: Pjerin Ndreu

Pjerin Ndreu kundërshton dhe nxjerr keq Taulant Ballën (VIDEO)

Dy kolegët socialistë Taulant Balla dhe Pjerin Ndreu u përplasën sot gjatë mbledhjes së komisionit hetimor për CEZ për shkak të kërkesës së Shkëlzen...

Deputeti që di mbi 20 vjersha të Dritëro Agollit përmendësh!

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, ka marrë pjesë në homazhet e zhvilluara sot në nder të shkrimtarit të madh, Dritëro Agolli. Ndreu shkruan se...

Pjerin Ndreu në krah të Tahirit: Lufta antidrogë s’është vetëm çështje...

E ndërsa Lefter Koka bëri dje akuza ndaj policisë, në dështimin e saj në betejën kundër kanabisit deklaratat e tij nuk janë mirëpritur edhe...

Ministri i Transporteve inspekton zonën e deputetit Ndreu, rruga ishte e...

Ministri i Transportit, Sokol Dervishaj, ka vijuar edhe gjatë orëve të mbrëmjes së sotme inspektimin në terren të masave të marra për situatën e krijuar...

Rrugët, Ndreu: Hetim firmave, të papërgjegjshëm. 3 minatorët e bllokuar në...

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu nga Puka në një intervistë për Report Tv deklaroi se ka komunikuar me tre minatorët e bllokuar në...

Pjerin Ndreu: Me LSI-në bashkë jemi më të fortë

Deputet i Partisë Socialiste  dhe anëtarë i Komisionit të Sigurisë, Pjerin Ndreu: Akuzat ndaj Vangjush Dakos Qesharake Intervistoi: Marjana Doda Në një intervistë për “Koha Jonë”,...

Pjerin Ndreu: Komisioni i Sigurisë jetik për vendin, e pavend të...

Anëtari i majtë në Komisionin e Sigurisë, Pjerin Ndreu ka bërë moral mbi gjuhën që është përdorur nga e djathta në Komisionin e Sigurisë....

Pjerin Ndreu: Policia, e vetme në luftën kundër kanabisit

“Nuk jemi në kushtet për të përfshirë ushtrinë” ‘’Policia e Shtetit sot është e vetme në luftën kundër kanabisin’’, kjo është deklarata e deputetit të...

Largimi i Blushit, Ndreu: Nuk e kemi parë si armik,...

“Është vendimi i atij e gjykon ai vete. Nuk do kisha dëshirë që Blushi të ikte dhe megjithëse nuk e kam përvojën e Blushit...

Ngjarja në Rinas, Berisha: Grabitje e stilit terrorist

Nga foltorja e kuvendit fjalën e ka marrë ish-kryeministri Berisha, i cili ka reaguar për ngjarjen në Rinas, e që e konsideroi si një...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...