E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Pjerin Ndreu

Etiketim: Pjerin Ndreu

Shtohen zërat kundër aleancës. Ndreu: Të fitojmë 71 deputetë që të...

Ndërsa pritet që PS dhe LSI të vendosin këto ditë për të ardhmen e koalicionit për 4 vitet e ardhshme, nga selia rozë shtohen...

Akuza e deputetit të PS: Koka e krimit është dhe koka...

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, në një reagim të tijin në rrjetet sociale, ka sulmuar ashpër protestën e opozitës dhe kryetarin e PD,...

Deputeti i PS me fjalor banal ndaj protestës së PD: Është...

Protesta e PD-së përballë Kryeministrisë vijon ende, tashmë tek cadra e vendosur në bulevard. Në mbledhjen e djeshme të grupit parlamentar të PS-së, mësohet...

Deputeti i PS-së/Grabitja e parave nuk është e lehtë në atë...

Grabitja e makinës së po transponte një shumë të konsiderushme të parave të një banke të nivelit të dytë në Rinas, ka nixtur edhe reagimet...

Pjerin Ndreu kundërshton dhe nxjerr keq Taulant Ballën (VIDEO)

Dy kolegët socialistë Taulant Balla dhe Pjerin Ndreu u përplasën sot gjatë mbledhjes së komisionit hetimor për CEZ për shkak të kërkesës së Shkëlzen...

Deputeti që di mbi 20 vjersha të Dritëro Agollit përmendësh!

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, ka marrë pjesë në homazhet e zhvilluara sot në nder të shkrimtarit të madh, Dritëro Agolli. Ndreu shkruan se...

Pjerin Ndreu në krah të Tahirit: Lufta antidrogë s’është vetëm çështje...

E ndërsa Lefter Koka bëri dje akuza ndaj policisë, në dështimin e saj në betejën kundër kanabisit deklaratat e tij nuk janë mirëpritur edhe...

Ministri i Transporteve inspekton zonën e deputetit Ndreu, rruga ishte e...

Ministri i Transportit, Sokol Dervishaj, ka vijuar edhe gjatë orëve të mbrëmjes së sotme inspektimin në terren të masave të marra për situatën e krijuar...

Rrugët, Ndreu: Hetim firmave, të papërgjegjshëm. 3 minatorët e bllokuar në...

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu nga Puka në një intervistë për Report Tv deklaroi se ka komunikuar me tre minatorët e bllokuar në...

Pjerin Ndreu: Me LSI-në bashkë jemi më të fortë

Deputet i Partisë Socialiste  dhe anëtarë i Komisionit të Sigurisë, Pjerin Ndreu: Akuzat ndaj Vangjush Dakos Qesharake Intervistoi: Marjana Doda Në një intervistë për “Koha Jonë”,...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...