E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Pjerin Ndreu

Etiketim: Pjerin Ndreu

Ndreu: Thirrjet e Saliut, njësoj sikur Ritvani i masakrës të protestonte...

Pas thirrjes së ish-kryeministrit Sali Berisha që iu drejtoi shqiptarëve për t’ju bashkuar protestave në shator si rasti në Rumani, vjen një reagim nga...

Opozita kallëzoi Ramën, Pjerin Ndreu: Audio-përgjimi manipulim, provat i ka prokuroria

Pasi opozita depozitoi një kallëzim penal në prokurori për kryeministrin Edi Rama me pretendimin se ky i fundit ka fshehur provat për audio-përgjimin ku...

Miliona eurot e sekuestruara, Ndreu: Se fantazon PD, s’mund të luajmë...

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka folur në lidhje me sekuestrimin e milionave euro në Portin e Durrësit. I ftuar në studion e lajmeve...

Sekuestrimi i 3.4 mln eurove, Pjerin Ndreu: Lulush Babalja kërkon të...

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka reaguar pas akuzave të PD-së lidhur me sasinë e 3.4 milionë eurove që u sekuestruan në portin e...

PD: 4 deputetë të PS përfituan tendera prej 78 milionë eurosh

Drejtuesja e Departamentit Antikorrupsion në PD, Lealba Pelinku ka akuzuar 4 deputetë socialistë, që sipas saj kanë përfituar tendera prej 78 milionë eurosh. Sipas...

Vëllai i deputetit të PS i përgjigjet Berishës

Ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi sot denoncimin e një qytetari ndaj vëllait të deputetit socialist Pjerin Ndreu. Në denoncim thuhej se "Paulin Ndreu fik radarët për...

Basha survejohet? Ndreu ia merr gazit: S’besoj se policia ka luksin...

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ka reaguar pas lajmit se kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe familja e tij survejohen 24 orë...

U shpërfytyrua nga Kosova, Pjerin Ndreu: Krenarë që u mundëm nga...

Humbja e thellë e Shqipërisë dje në ndeshjen miqësore me Kosovën, ku kjo e fundit fitoi 0-3, solli reagime të mëdha për atë çka...

Ndreu: Basha politikani më dështak, s’i hyn në punë as dreqit

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, e ka cilësuar kreun e PD, Lulzim Basha, si personazhin më dështak të historisë në politikën shqiptare. Përmes një statusi...

Deputeti socialist ironizon Bashën: Faleminderit që ekziston, humbe dhe militantët!

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu, la reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke ironizuar protestën e opozitës që është zhvilluar dje....

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...