E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Pjerin Ndreu

Etiketim: Pjerin Ndreu

U shpërfytyrua nga Kosova, Pjerin Ndreu: Krenarë që u mundëm nga...

Humbja e thellë e Shqipërisë dje në ndeshjen miqësore me Kosovën, ku kjo e fundit fitoi 0-3, solli reagime të mëdha për atë çka...

Ndreu: Basha politikani më dështak, s’i hyn në punë as dreqit

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, e ka cilësuar kreun e PD, Lulzim Basha, si personazhin më dështak të historisë në politikën shqiptare. Përmes një statusi...

Deputeti socialist ironizon Bashën: Faleminderit që ekziston, humbe dhe militantët!

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu, la reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke ironizuar protestën e opozitës që është zhvilluar dje....

Deputeti i PS tallet me Bashën: Fatura e Babales

Deputeti socialiste Pjerin Ndreu ka ironizuar pjesëmarrjen në protestën e opozitës. Ai ka thënë se"Kaq njerëz i mbledh edhe kryeplaku i fshatit më të lodhur". "Shqiptaret...

Ironizon Pjerin Ndreu: Opozita i ka varur shpresat tek “Babalja”

Deputeti i PS-së Pjerin Ndreu ka reaguar pas deklaratave të gazetarit Jetmir Olldashi që bëri mbrëmjen e djeshme në emisionin “Studio e Hapur” në...

Deputeti i PS: Dëshmitari “X” i PD, një pijanec, drogaxhi, hajdut

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu, ka sulmuar dëshmitarin "X" të PD, duke e quajtur atë pijanec, hajdut, drogaxhi dhe mashtrues. Ndreu shkruan në ‘Facebook’ se as...

Deputeti i PS: Tahiri na befasoi me vendimin, s’ka lidhje me...

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, ka folur ditën e sotme në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24, për dorëheqjen e Saimir...

Ironizon Pjerin Ndreu: Basha s’di tabelën e shumëzimit, Ristani nuk orientohet...

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu, ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha, dhe Sekretarin e Përgjithshëm të PD, Arben Ristani. Ndreu shkruan në ‘Facebook’ se Basha...

Fishkëllehet Eduard Selami, vjen reagimi i parë i një socialisti: Mos...

Pasi Eduard Selami kritikoi Lulzim Bashën e u fishkëllye nga demokratët në sallë, vjen reagimi i parë i një socialisti. Deputeti Pjerin Ndreu, kapet me...

Fishkëllimat ndaj Eduart Selamit, deputeti socialist: Mos u mërzit Sali!

Eduard Selami sot kritikoi Lulzim Bashën, por u fishkëllye nga demokratët në sallë, duke sjell dhe reagimin e një socialisti. Deputeti Pjerin Ndreu, ka...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...