E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Pjerin Ndreu

Etiketim: Pjerin Ndreu

Deputeti i PS në zi: I trishtuar, por s’ta jap dot...

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka humbur mikun e tij, Agron Katroshi, i njohur si sportist kampion. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Ndreu shkruan...

Situata në Shkodër, Ndreu: S’ka vend për alarm, vrasje kishte edhe...

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, i ftuar në studion e Report Tv, komentoi edhe situatën kriminale në qytetin e Shkodrës, ku janë regjistruar disa...

Pjerin Ndreu: Jo vetting në politikë, pa drejtësi të pastruar

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka komentuar iniciativën e Partisë Demokratike për vettingun në politikë. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Ndreu theksoi se para...

Deputeti rrëfen historinë e lindjes së djalit: Dhashë dorëheqjen

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka publikuar një foto me djalin e tij në Facebook të cilën e shoqëron edhe me një status. Pjerin...

Ndreu: Thirrjet e Saliut, njësoj sikur Ritvani i masakrës të protestonte...

Pas thirrjes së ish-kryeministrit Sali Berisha që iu drejtoi shqiptarëve për t’ju bashkuar protestave në shator si rasti në Rumani, vjen një reagim nga...

Opozita kallëzoi Ramën, Pjerin Ndreu: Audio-përgjimi manipulim, provat i ka prokuroria

Pasi opozita depozitoi një kallëzim penal në prokurori për kryeministrin Edi Rama me pretendimin se ky i fundit ka fshehur provat për audio-përgjimin ku...

Miliona eurot e sekuestruara, Ndreu: Se fantazon PD, s’mund të luajmë...

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka folur në lidhje me sekuestrimin e milionave euro në Portin e Durrësit. I ftuar në studion e lajmeve...

Sekuestrimi i 3.4 mln eurove, Pjerin Ndreu: Lulush Babalja kërkon të...

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka reaguar pas akuzave të PD-së lidhur me sasinë e 3.4 milionë eurove që u sekuestruan në portin e...

PD: 4 deputetë të PS përfituan tendera prej 78 milionë eurosh

Drejtuesja e Departamentit Antikorrupsion në PD, Lealba Pelinku ka akuzuar 4 deputetë socialistë, që sipas saj kanë përfituar tendera prej 78 milionë eurosh. Sipas...

Vëllai i deputetit të PS i përgjigjet Berishës

Ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi sot denoncimin e një qytetari ndaj vëllait të deputetit socialist Pjerin Ndreu. Në denoncim thuhej se "Paulin Ndreu fik radarët për...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...