E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Piatek

Etiketim: Piatek

Statistikat, ja përse Piatek është më i mirë për momentin se...

Efekti Piatek po ndihet menjëherë te skuadra e Milanit, pasi në 4 ndeshje, ka shënuar po aq gola. Ai u transferua në merkaton e...

Milan, të kujtohet Kaka-Sheva!? Paqueta-Piatek duken si një shëmbëlltyrë

Lucas Paqueta si Kaka. Për momentin as që kanë të krahasuar, nuk ka asnjë logjikë, vetëm ngjashmëri në statistika. Ish futbollisti i Flamengos është...

Gatuzo harron Higuainin: Piatek më ngjan me Tomasonin!

Milani ka hyrë në një epokë të re në sulm, ajo e polakut Kristof Piatek, që në përballjen e së shtunës kundër Napolit, u...

Gjysma e Europës e çmendur pas Piatek, golashënuesit më të mirë...

Një ndër emrat më të spikatur në këtë fillim sezoni përveç Cristiano Ronaldos, është sigurisht Krzysztof Piatek. Bomberi i Genoas është golashënuesi më i...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...