E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Petro Koçi

Etiketim: Petro Koçi

Koci: Fitorja e Trump si e Ramës, erdhën në pushtet në...

Fitorja e Donald Trump në garën presidenciale amerikane, ka bërë që liderët të reagojnë, qofshin me mesaazhe urime apo keqardhje. Urimin për zgjedhjen e Donald...

Petro Koçi: Nishani dekoroi 67 ballistët për qëllime politike dhe elektorale

Dekorimi i 67 ballistëve nga presidenti Bujar Nishani ka qëllime të mirëfillta politike dhe elektorale. Kështu ka deklaruar zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi i cili...

Gradohen studentët ushtarakë shqiptarë që studiuan në Turqi

9 studentë ushtarakë shqiptarë që përfunduan studimet në Turqi u titulluan oficerë dhe iu dha grada nëntoger. Në ceremoninë e zhvilluar të hënën në ambientet...

Aleatët: Rama indiferent, të garantohet votimi elektronik, nëse jo protesta

Flasin aleatët e Ramës, lidhur me vendimet e PS-së mbi Reformën Zgjedhore: Nëse vazhdon në drejtimin e kundërt, do të braktiset Nga: Redjon Shtylla Në çfarë...

Fillon stërvitja e përbashkët e koduar “Joint Effort-16”

Filloi sot stërvitja e përbashkët “Joint Effort-16”, e cila do të zhvillohet në vendin tonë nga data 19-29 shtator 2016 . Kjo stërvitje është...

Koçi:Koalicioni do te jete i bashkuar ne zgjedhjet e Dibres

Zevendesministri i Mbrojtjes Petro Koçi, njekohesisht dhe kryetar i Partise Socialiste te Vertet, thote se koalicioni do te jete i bashkuar ne zgjedhjet e...

Koçi: Klani “Berisha” ka në dorë frenat e gjyqësorit aktual

Flet për "Koha Jonë", zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi: Si përfunduan të “fortët” në radhët e politikës  Intervistoi: Redjon Shtylla  Historia e përgjimeve, reforma zgjedhore, dekriminalizimi...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...