E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Petro Koçi

Etiketim: Petro Koçi

Zjarret/ Zv.ministri Koçi: Ja ku është situata më e rëndë

Situata e krijuar me zjarret në vendin tonë gjatë ditëve të fundit është paraqitur e vështirë, kjo është për shkak të terrenit të thyer...

Aleati i Ramës, Koçi: Dhuna në fushatë e papranueshme

Zv-ministri i Mbrojtjes, njeheresh dhe kreu i PSV '91 Petro Koçi ka reaguar lidhur me incidentet zgjate fushatës elektorale. Në reagimin e tij Koçi dënon...

Aleati i Ramës: Pse nuk u regjistrova për zgjedhjet, ku do...

Kreu i partisë “PSV 91”, Petro Koçi, ka shpjeguar arsyet për të cilat nuk u regjistrua në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për zgjedhjet parlamentare...

Koalicioni i majtë.Partitë e vogla listë kërkesash për Ramën

Koalicioni zgjedhor i Partisë Socialiste është ende i paformalizuar, kur kanë mbetur më pak se 48 orë nga regjistrimi i tyre në Komisionin Qendror...

Petro Koçi: Ëndrra e PD është 14 shtatori për të sulmuar...

Flet për "Koha Jonë", zv/ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi: PD e specializuar në grushte shteti dhe në skenarët e destabilizimit Intervistoi: Redjon Shtylla ''Ish-komando që...

Zv/Ministri i Mbrojtjes: PD me skenar filorus

Janë të shumta reagimet që ka shkaktuar këto 7 ditë protesta e opozitës. Thirrjet e PD për qeveri teknike dhe apeli i Bashë sot...

Koçi reagon për KJ: Fakti që isha në foto me Kiçon...

Zëvëndësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi shpjegon foton ku në krah të tij shfaqet ish-ministri i Mbrojtjes në kohën e diktaturës dhe ish-anëtari i Byrosë...

Ish-anëtari i Byrosë Politike në tribunën e nderit të “Rilindjes”. Reagon...

Kiço Mustaqi  shfaqet në krah të zëvëndësministrit të Mbrojtjes, Petro Koçi, në ceremoninë e përvjetorit të Divizionit “Asim Zeneli”. Kiço Mustaqi, ish-ministër i Mbrojtjes në...

GËZUAR 2017 nga Petro Koçi: Vitin e Ri si gjithmonë e...

Nga Albina Gjergji Duke e konsideruar stinë të mbarë kombëtare fundvitin e ‘90-ës, zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi u uron shqiptarët një 2017 plot jetë...

FA ndërtojnë 45 m urë “bailey” në Grazhdan të Gramshit (FOTO)

Efektivët e Batalionit të Xhenios të Forcave të Armatosura përfunduan ndërtimin e urës "bailey" në fshatin Grazhdan, Njësia Administrative Kukur të Bashkisë Gramsh. Për dorëzimin...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...