E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Peshkatari

Etiketim: Peshkatari

Peshkatari 5 ditë i zhdukur, moti i ftohtë pengon polumbarët

Prej pesë ditësh peshkatari Gëzim Seitllari rezulton i zhdukur por familja nuk ka ende trupin e tij. Polumbarët nuk do të vijojnë sot kërkimet...

Gjendet edhe trupi i dytë i peshkatarit që u mbyt në...

Është gjetur edhe trupi i dytë i pajetë i peshkatarit që u mbyt në rezervuarin e fshatit Bradomirë të Pogradecit. Ramazan Kojtari u mbyt mbrëmjen...

Peshkatari i zhdukur gjendet pas disa orësh në ujërat maqedonase

Një 58-vjeçar nga Pogradeci, i cili kishte dalë për peshkim humbi për disa orë konktatet me familjarët. Këta të fundit sinjalizuan menjëherë policinë se  familjari...

Gara, peshkatari peshkon një njeri të vdekur!

Ky është momenti kur një peshkatar mendonte se kishte kapur një peshk të madh, por shpejt u kuptua se ishte një kufomë njerëzore. Angler, i...

Peshkatari gjen 45 kg kokainë në det, e pret burgimi i...

Një peshkatar në Florida mund të përballet me burgim të përjetshëm, pasi në anijen e tij të peshkimit u gjet një sasi e madhe...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...