E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Përplasen dy makina

Etiketim: Përplasen dy makina

Përplasen dy makina, 4 të plagosur në Kukës

Dy automjete, tip “Benz”, janë përplasur me njëra-tjetrën në Kukës. Aksidenti i cili ka ndodhur te kryqëzimi i spitalit, ka përfunduar me 4 persona të...

Përplasen dy makina në Kukës, 4 të plagosur

Katër persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Kukës. Policia thotë se dy makina u përplasën paraditen e sotme...

Përplasen dy makina në Sarandë, 6 persona të plagosur

Gjashtë persona raportohen se kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Sarandë. Sipas policisë aksidenti u...

Përplasen dy makina, plagosen dy gra në Librazhd

Dy gra kanë mbetur të plagosura nga një aksident që ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur Xibrakë. "Shtetasja Xh.B,  49 vjeçe, banuese...

Përplasen dy makina në Memaliaj, plagoset një pasagjer

Dy makina janë përplasur paraditen e sotme dhe si pasojë një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:20 në vendin...

Përplasen dy makina në Tropojë, 1 i vdekur dhe dy të...

Dy makina janë përplasur në Tropojë. Nga aksidenti ka humbur jetën pasagjeri M.D., 64 vjeç dhe kanë mbetur të plagosur 2 perosna të tjerë,...

Përplasen dy makina në Milot, rrëshket kanabis në rrugë nga njera...

Një makinë ka rrëshkitur në orët e vona të mbrëmjes në Milot prej lagështirës në rrugë dhe është përplasur me një tjetër.. Shoferi i saj...

VIDEO/ Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit, Policia në vendin...

Një aksident ka ndodhur në rrugën për në Rinas ku 2 automjete janë përplasur me njëra-njëra-tjetrën dhe të dyja kanë dalë jashtë rruge. Deri...

Përplasen dy makina në tunelin e Elbasanit, 3 të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Elbasan ditën e sotme. Në aksident janë përfshirë dy automjete të tipit Volksvagen dhe...

Përplasen dy makina në qendër të Korçës, disa të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Korçës, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona që ndodheshin në...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...