E martë, Nentor 20, 2018
Ballina Etiketimet Perparim Spahiu

Etiketim: Perparim Spahiu

Dibër, Spahiu: Ky bashkim opozitar do ta rrëzojë shumë shpejt Ramën

Përpara strukturave të LSI-së në Dibër, deputeti i këtij qarku, Përparim Spahiu, i është drejtuar qytetarëve me thirrjen për reagim dhe mobilizim të forcave....

Spahiu komenton deklaratën e Ramës për buxhetin: Turp i madh

Nga Përparim Spahiu Mbrëmë, meqenëse opozita po mungoka në diskutimet për buxhetin, KM tha që po bëjmë një lojë!! Ministri i Financave do të propozojë rritjen...

Spahiu: Rama një neodiktator. Vendi është pa Parlament, pa gjykata, por...

Deputeti i LSI, Përparim Spahiu në një intervistë për “Albanian Free Press”, ka folur në lidhje me gjendjen aktuale të politikës në vend, si...

Spahiu: Kjo maxhorancë do të shembet vetë përpara se të shembi...

Intervista e deputetit të LSI, Përparim Spahiu “Sot renditemi si vendi më i varfër në Europë, ku e vetmja shpresë është emigrimi. Shkoni një ditë...

Dëmtimi i ekonomisë, Spahiu: Rama është i emëruar nga bizneset

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka denoncuar dëmet që po i shkaktohen ekonomisë prodhuese në Shqipëri. Në një postim në facebook, Spahiu thekson se...

Përparim Spahiu: Me këtë qeveri të inkriminuar nuk mund të ketë...

Intervistë për “Koha Jonë”, deputeti e LSI-së, Përparim Spahiu: Nuk përjashtohet djegia e mandateve, akt moral Intervistoi: Jonida Halili Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim...

“20 mln euro për bebet”, Spahiu: Si mund t’i besosh një...

Deputeti Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me çekun që do të shpërndajë për bebet. Ai shkruan...

Spahiu: Nuk ka studim për minimumin jetik

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, shkruan në një postim në facebook, se Shqipëria nuk ka studim të plotë që përcakton minimumin jetik që nga...

Spahiu: Rama është i paaftë, pas bixhozit varfëria do t’i çojë...

Deputeti i Levizjes Socialiste për Integrim Përparim Spahiu ka reaguar pas inisiativës së kreut të qeverisë për të mbyllur pikat e bastve. Duke ju referuar...

Spahiu: Shqipëria rrit borxhin me 300 milion euro

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, përmes një postimi në facebook, thotë se Shqipëria rrit borxhin me 300 milion euro. Më tej ai shkruan se qeveria...

EDITORIAL

Papa Francesku: Gjergj Kastriot-Skenderbeu, mbetet atlet i Krishterimit

Papa Francesku mbetet një mik i madh i shqiptarëve. Këtë të hënë organizuar nga e ngarkuara me...

FORUM

SHBA pas zgjedhjeve, ja ç’do të ndodhë më tej

Nga Ashish Kumar Sen Demokratët rimorën drejtimin e Kongresit, ndërsa republikanët forcuan shumicën e tyre në Senat, në...

Gruevski, Shqipëria dhe ikja në Hungari

Nga Afrim Krasniqi Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski, i dënuar për korrupsion në vendin e tij, zgjodhi Shqipërinë...