E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Përdhunim

Etiketim: përdhunim

Fëmija shqiptar denoncon për përdhunim një burrë, arrestohet pakistanezi

Një fëmijë shqiptar në Korint të Greqisë raportohet se ka kallëzuar një dhunim seksual ndaj tij. Sipas mediave greke, një 31-vjeçar nga Pakistani u shoqërua...

Vajza e përdhunuan nga babai: Ka ushtruar dhunë….

Një ngjarje e rëndë incesti është denoncuar dy ditë më parë në Tiranë, ku babai dyshohet se ka abuzuar seksualisht me të bijën për...

EMRI/ Kush është babai “monstër” në Tiranë që përdhunoi të bijën...

Një ngjarje monstruoze ka dalë në dritë në kryeqytet dhe përfundoi me vënien pas hekurave të një 61-vjeçari që përdhunoi për 16 vite të...

Pse Roshi përdori 5 emra? Avokati: Dosja për përdhunim në Itali...

Elvis Roshi është zyrtari i parë i lartë që dënohet për efekt të ligjit të dekriminalizimit në Shqipëri. Ish-kryebashkiaku i Kavajës, i akuzuar për...

9 ditë mes bandës, deputeti rrëmben dhe përdhunon 16-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi. Një deputet i partisë qeverisëse është akuzuar për përdhunimin e një minoreneje. Byroja Qendrore e Hetimeve...

Nga përdhunimi i 15-vjeçares lindi një fëmijë, fqinji: Erdhi vetë, por…

Në tetor të 2017, një e mitur denoncoi në polici fqinjin e saj, Ligor Biba për përdhunim. E mitura, e cila asokohe ishte nxënëse...

ADN-ja e fundosi. Përdhunoi dhe la shtatzënë të miturën, fqinji dënohet...

Në tetor të 2017, një e mitur denoncoi në polici fqinjin e saj, Ligor Biba për përdhunim. E mitura, e cila asokohe ishte nxënëse...

Ish-polici i Forcave Speciale përdhunon gruan e dehur që e ngatërroi...

Një ish-polic i Forcave Speciale është burgosur për 7 vite pasi filmoi veten duke përdhunuar një grua të dehur që mendoi se ishte dikush...

Rrëmbyen 13-vjeçaren për ta përdhunuan, burg për 3 të rinjtë

Në gjykatën e Fierit kanë mbërritur tre të rinjtë e akuzuar për kryerje të marrëdhënieve seksuale me dhunë e mbetur në tentative, dhe heqje...

20-vjeçari shqiptar përdhunoi infermieren, ja sa vite u dënua

Itali është tronditur nga ngjarja në një qendër përkujdesi, aty ku një infermiere u rrëmbye dhe më pas u përdhunua nga shqiptari 20-vjeçar. Enriges...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...