Ballina Etiketimet Paulo Dybala

Etiketim: Paulo Dybala

Ish-e dashura i nxjerr bojën Dybalës: Shkonte me femra të tjera

Paulo Dybala po kalon një moment të mirë në Itali me Juventusin duke shkëlqyer nga ndeshja në ndeshje. Përveç fushës së lojës, ai njihet si një...

“Dhimbje koke” për Allegrin, dëmtohet sulmuesi i Juventusit, mungon…

Paulo Dybala do të kryejë ekzaminimet mjekësore menjëherë pas dëmtimit në gju mbrëmjen e djeshme në duelin ndërmjet Argjentinës dhe Brazilit. Sulmuesi i Juventusit për...

Dybala flet pas tripletës: Përjashtimet më bënë mirë për të punuar...

Paulo Dybala nuk do ta harrojë lehtë mbrëmjen e sotme, ditën kur shënoi tripletën e tij të parë në Champions League. Në fillim një...

Juventus “makineri” perfekte edhe pa Ronaldon, Dybala shënon tripletë (VIDEO)

Juventus vijon rrugëtimin perfekt në këtë sezon të ri. Bardhezinjtë treguan forcën e tyre edhe në ndeshjen e dytë duke fituar 3-0 ndaj Young...

Paulo Dybala surprizon shqiptarët me një postim shqip në Instagram (VIDEO)

Paulo Dybala shënoi golin e parë të sfidës së mbrëmshme, që Juventusi e fitoi 2-0 në shtëpi, ndaj Bologna. Ky ishte goli i parë...

“Qaj kur Dybala qëndron në stol, në janar largohet nga Juventusi”

Maurizio Zamparini, presidenti i Palermos, klubi ku ka luajtur më parë Paulo Dybala pas transferimit te Juventusi, është shprehur se sulmuesi argjentinas do të...

FOTO/ Kjo seks-bombë do martohet me futbollistin e njohur

Ylli i Juventusit dhe Argjentinës, Paulo Dybala pagëzohet ndryshe me nofkën “la Joya” që në shqip do të thotë xhevahiri. Por nëse Dybala është një...

Dybala flet pas eliminimit të Italisë: Sa turp që shumë…

Paulo Dybala mendon se mungesa e Italisë në Botërorin Rusia 2018 duhet të jetë një pikë kthese për italianët që ta rishikojnë stilin e...

Parashikimi/ Dybala do të kushtojë më shumë se Neymar

Paulo Dybala, i cili për një kohë shumë të shkurtër e ka përmbushur potencialin e tij, do të bëhet njëri prej futbollistëve më të...

Paulo Dybala dhe Dani Alvesh udhëtojnë drejt Barcelonës. Ja arsyeja e...

Paulo Dybala ka mbërritur në mëngjesin e sotëm në Barcelonë. Ai ka udhëtuar drejt Barcelonës me shokun e skuadrës, Dani Alves. Megjithatë, mediat italiane raportojnë se...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...