E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Paulin Zefi

Etiketim: Paulin Zefi

Paulin Zefi: Duhet ndërhyrje emergjente për ruajtjen e pasurisë kulturore në...

Në një intervistë për ''Koha Jonë'', specialisti i trashëgimisë kulturore, Paulin Zefi Intervistoi: Linda Noka Specialisti i trashëgimisë kulturore, historiani Paulin Zefi në një intervistë për...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...