E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Paulin sterkaj

Etiketim: Paulin sterkaj

Paulin Sterkaj i sëmurë, Rama: Jemi të gjithë me ty Paulin

Deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Stërkaj, po kalon një provë të vështirë shëndetësore. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri Edi Rama, përmes një statusi...

Sterkaj përkujdesje maksimale për Braçen (FOTO)

Mund të pagëzohet fare mirë si babaxhani i Parlamentit dhe këtë herë e meriton plotësisht këtë përcaktim. Paulin Sterkaj është parë, teksa mbante çadrën...

Komisioni/Emrat e deputetëve që do të hetojnë Tahirin

Komisioni hetimor për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri duket është “plotësuar” edhe me emrat e deputetëve socialistë. Pas emrave të deputetëve të PD dhe...

Inaugurohet stacioni i përbashkët hekurudhor Shqipëri-Mali i Zi

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri mori pjesë në ceremoninë e inaugurimit të stacionit të përbashkët hekurudhor mes Shqipërisë dhe Malit të Zi. I...

U ankua për gjobat te Kuvendi, Rama Sterkajt: Eja ikim në...

Gjatë mbledhjes së PS, Paulin Sterkaj është ankuar për parkimin e makinave kur zhvillohen seancat parlamentare, pasi tha se gjobiten nga Policia. “Kur shkojmë në...

Të dorëzosh armët pa leje përkundrejt një “shpërblimi”? Ja stimuli që...

Deputeti socialist për Qarkun e Shkodrës, Paulin Stërkaj, ka bërë një propozim të veçantë në mbledhjen e sotme të Komisionit të Sigurisë. Teksa anëtarët e...

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

Nishani dekoron deputetin socialist, ja motivacioni

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar me titullin “Mjeshtër i Madh”, deputetin e Partisë Socialiste të Shkodrës, Paulin Stërkaj, për kontributin e tij në sportin...

“Mjeshtër i Madh”, Nishani dekoron deputetit e PS-së, zbulohet motivacioni

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar deputetin e Partisë Socialiste, Paulin Sterkaj me titullin “Mjeshtër i Madh”. Në dekoratën e dhuruar më 24 mars, e publikuar...

Nishani dekoron Paulin Sterkajn, ja motivacioni

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar deputetin e PS-së Paulin Sterkaj me titullin "Mjeshtër i madh" "Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i akordoi dt. 24/03/2017,...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...