E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Paul Pogba

Etiketim: Paul Pogba

Juventus dhe United bëhen gati për shkëmbimin e shekullit

Juventus dhe Manchester United mund të bëhen protagonistë të një super-shkëmbimi në merkaton e janarit, që do të përfshijë dy nga futbollistët më të...

Mino Raiola: Pas një viti Paul Pogba do të shkojë në...

Pas Seria A dhe Premier League, do të jetë La Liga kampionati i ardhshëm për Paul Pogba. Gjithçka është programuar nga agjenti i yllit...

Matuidi: Rikthimi i Pogba me Juven? Bëjmë shpesh shaka …

Mesfushori i Juventusit, Blaise Matuidi në një prononcim për “La Gazzetta dello Sport”, ka folur për sezonin e ri të bardhezinjve. “Zonja e Vjetër”...

Pogba i shokuar nga humbja me Tottenham: Nuk e kuptova çfarë...

Manchester United pësoi dje në mbrëmje një humbje të rëndë në shifrat 3-0 ndaj Tottenham. “Djajtë e Kuq” zhvilluan një pjesë të parë shumë...

Pique e pranon: Do të isha i lumtur nëse Pogba do...

Paul Pogba mund të përfundojë te Barcelona në ditët e fundit të merkatos së kësaj vere, që në Spanjë dhe Francë mbyllet më 31...

Presidenti i Barcelonës lë gjithçka hapur për Pogba-n: Merkato ende nuk...

Pas disa ditëve qetësi emri i Paul Pogba është përmendur sërish në Spanjë, pasi siç të gjithë mediat ndërkombëtare sportive kanë raportuar francezi ka...

Pogba sulmon sërish Mourinhon: Po fola, do të më ndëshkojnë!

Paul Pogba ka shumë për të thënë për marrëdhëniet e tij të tensionuara me Jose Mourinhos, por rezervohet me pak fjalë, por që bëjnë...

United e mbarë sezonin e ri, fitore me vuajtje ndaj Leicesterit...

Manchester United e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në Premier League. Skuadra e Jose Mourinho ka fituar 2-1 ndaj...

“Bomba” e radhës nga Spanja, Barcelona kërkon një tjetër yll në...

Nuk kanë fund zhvillimet në merkato gjatë kësaj vere. Barcelona pas transferimit të Arturo Vidal, është gati që të marrë një tjetër mesfushor me...

Pogba nis kontaktet për rikthimin te Juventusi pas transferimit të Ronaldos

Paul Pogba në sezonin e ri mund ta shohim sërish me fanellën e Juventusi.  25-vjeçari sipas raportimeve në Itali është joshur nga ideja për...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimëve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...