E dielë, Dhjetor 16, 2018
Ballina Etiketimet Paul McCartney

Etiketim: Paul McCartney

Paul McCartney rrëfen skenat seksuale me shokët e ngushtë

Këngëtari Paul McCartney dhe lideri i Beattles, John Lenon kanë qenë miq shumë të mirë. Në një intervistë për revistën “GQ”, Paul ka rrëfyer...

Paul McCartney tregon eksperiencën me drogën: “Pashë Zotin”

“Dikur kam marrë një drogë DMT (dimethyltryptamine, ed). Ishim disa miq së bashku. Mbetëm të gozhduar në divan dhe unë pashë Zotin. Ajo gjëja...

Paul McCartney, pjesë e filmit “Pirates of Caribbean”

Ish-anëtari i grupit legjendar The Beatles, Paul McCartney, ka “tronditur” Twitterin kur konfirmoi rolin e tij në filmin e ardhshëm “Pirates of Caribbean: Dead...

Paul McCartney, pasuria e tij është 1 miliard dollarë, ja kush...

Paul McCartney, me një pasuri personale prej 1 miliard dollarësh (921 milion euro) është ylli më i pasur në Mbretërinë e Bashkuar. Klasifikimin special e...

EDITORIAL

Presidenti Meta me arbëreshët në Provincën e Avellinos (FOTO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Itali, në komunën e Irpinas, e cila banohet nga arbëreshë. Së...

FORUM

Jemi vend me fat, Kryeministri ynë është më i miri dhe më i bukuri i krejtve!

Nga Agron Gjekmarkaj - Të marrtë e mira të marrtë more Kryeministri ynë qyfyrexhi! Ç’paske qenë! Del ti...

Vetëm për këtë fakt qytetarë bashkohuni me studentët. Revoltohuni!

Nga Dritan Kaba - Erdhi nga SHBA për t’i shërbyer qytetarëve të tij, bashkëkombasve me një rrogë qesharake,...