Ballina Etiketimet Pashaliman

Etiketim: Pashaliman

Zbulohet lista e plotë/ Armë moderne amerikane, ja çfarë u vodh...

Zbulohen disa të dhëna nga dosja hetimore për vjedhjen e armëve në bazën e Pashalimanit. Sipas Report TV, mes armatimit të vjedhur është edhe...

Vjedhja në Pashaliman, ushtarakët e akuzuar mohojnë akuzat

Ushtarakët e akuzuar mohojnë përfshirjen në skandalin e vjedhjes së armëve në bazën e Pashalimanit në Vlorë. Skandali i grabitjes së armëve në Bazën...

Vjedhja e armëve në Pashaliman, dëshmia: Ika nga puna se kisha...

Një ditë pas raportimit të skandalit mbi vjedhjen e repartit ushtarak në Pashaliman, zbardhet dëshmia e ushtarakut që ishte ngarkuar për ruajtjen e depos. Ai...

Grabitja e armëve në Pashaliman, Manjani thirrje NATO-s: Lëreni Irakun, Afganistanin…

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Jug të vendit, ku mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman, ku nga raportimet e...

Skandali / Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet...

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman, shoqërohen pesë ushtarakë

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar sot në bazën ushtarake në Pashaliman, pasi sipas informacioneve mësohet të jetë grabitur depoja e armëve. Mësohet se në...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

DW: Sot me 20 janar, dy vite Presidenti Donald Trump

Nga radio gjermane DW/ Më 20 Janar Donald Trump mbush dy vite në postin e presidentit - Në...

Europa e ka të humbur luftën

Marrëveshja për ndalimin e raketave me rreze të mesme veprimi nuk mund të shpëtohet më. Me këtë...