Ballina Etiketimet Parfumi

Etiketim: Parfumi

Ja çfarë gabimi bëni kur hidhni parfum në flokë

Parfumi ka disa vende të caktuara ku duhet hedhur dhe në këto vende aroma shpërndahet lehtësish por gjithashtu mund të ndihet më mirë. Disa...

Si ta hidhni parfumin në mëngjes, në mënyrë që t’ju qëndrojë...

Për shumë njerëz dita nuk nis nëse nuk hedhin pak parfum para se të dalin nga shtëpia. Në fakt duhet ta pranojmë të gjithë...

Ç’të bësh që aroma e parfumit të zgjasë pafundësisht

Një parfum i shtrenjtë jo domosdoshmërisht siguron sukses. Sekreti qëndron tjetërkund! Më poshtë keni 5 këshilla të vlefshme që ju mundësojnë një aromë fantastike: Në...

Mënyrat e thjeshta që ta kuptoni nëse parfumi është fals, apo...

Të gjithë duam të shpenzojmë shumë kur bëhet fjalë për parfumin, mirëpo jo çdoherë na servohen parfum origjinal, përkundër që paguajmë shumë për të....

Zgjidhni parfumin e duhur të vjeshtës

Një lëkurë tonike dhe sensuale edhe në sezonin letargjik: ja aromat që dhurojnë energji dhe ëmbëlsi dhe që dinë të të përqafojnë Vera tashmë është...

5 sekrete bukurie që parfumi juaj të zgjasë deri ditën tjetër

Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre gjërave më përcaktuese të stilit të një...

Parfumi nuk është gjithmonë ide e mirë…rastet kur nuk duhet ta...

Shumë njerëz janë të fiksuar pas parfumeve, erërave të tyre. Por nëse do ju duhej një freskim i vogël, apo keni vendosur të mos...

EDITORIAL

Dënimi i Shullazit, reagon ambasada e SHBA-së: Kush e ka radhën?

Ambasada amerikane në Tiranë përshëndet vendimin e djeshëm të Gjykatës e cila vendosi dënimin me 14 vjet...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...