E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Parashikime

Etiketim: parashikime

Horoskopi, e martë 1 janar 2019

Dashi Dashuria: Hëna sjell shumë ndryshime pozitive në dashuri dhe në këtë fillim të vitit do të jeni i rrethuar nga një lloj magjie që...

Horoskopi ditor, e shtunë 1 dhjetor 2018

Dashi Dashuria: Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më të mirë dhe këtë do e kuptoni që në mëngjes! Gjithçka duket se...

Horoskopi ditor, e diel 25 nëntor 2018

Dashi Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Saturnin në kundërshtim mund të shfaqen disa probleme. Në dashuri ju nevojitet më shumë garanci...

Horoskopi ditor, e shtunë 17 nëntor 2018

Dashi Do të jeni të përkushtuar në realizimin e një projekti i cili në të vërtetë nuk përbën një prioritet real. Megjithatë do të keni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 nëntor 2018

Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante nga pikëpamja sentimentale, ku nuk do të mungojnë takimet e reja. Përfshirja në eksperienca të reja profesionale, do të...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 nëntor 2018

Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë pozitive është mjaft e pranueshme,...

Horoskopi, e shtunë 3 nëntor 2018

Dashi Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju...

Horoskopi, e enjte 25 tetor 2018

Dashi Parashikohet në ditë e cila do ju shohë mjaft të tensionuar. Mundohuni që të merrni më shumë kohë që t’iu përkushtoheni disa ndryshimeve ose...

Horoskopi ditor, e martë 23 tetor 2018

Dashi Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon një klimë...

Horoskopi ditor, e premte 19 tetor 2018

Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e favorshme për të...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...