E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Parashikime

Etiketim: parashikime

Horoskopi ditor, e shtunë 17 nëntor 2018

Dashi Do të jeni të përkushtuar në realizimin e një projekti i cili në të vërtetë nuk përbën një prioritet real. Megjithatë do të keni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 nëntor 2018

Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante nga pikëpamja sentimentale, ku nuk do të mungojnë takimet e reja. Përfshirja në eksperienca të reja profesionale, do të...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 nëntor 2018

Dashi Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë pozitive është mjaft e pranueshme,...

Horoskopi, e shtunë 3 nëntor 2018

Dashi Kjo ditë është ideale për ta kaluar në relaks të plotë. Duhet të rikuperoni energjitë lidhur me projektet e reja, të cilat do ju...

Horoskopi, e enjte 25 tetor 2018

Dashi Parashikohet në ditë e cila do ju shohë mjaft të tensionuar. Mundohuni që të merrni më shumë kohë që t’iu përkushtoheni disa ndryshimeve ose...

Horoskopi ditor, e martë 23 tetor 2018

Dashi Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon një klimë...

Horoskopi ditor, e premte 19 tetor 2018

Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e favorshme për të...

Horoskopi ditor, e enjte 18 tetor 2018

Dashi Do të merrni një lajm të mirë, i cili do ju bëjë tejet euforik, sidomos nëse jeni të përfshirë në një projekt të rëndësishëm....

Horoskopi ditor, e mërkurë 17 tetor 2018

Dashi Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohet nga një qiell i cili favorizon lidhjet e lindura së fundmi. Do të...

Horoskopi, e dielë 14 tetor 2018

Dashi Dashuria: Sot, lidhjet e rëndësishme janë në fokus të tensioneve. Venusi është neutral dhe prandaj nuk ka dashuri të re, por yjet janë në...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...