E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Panucci

Etiketim: Panucci

Rezultatet e dobëta, ish-kapiteni Altin Lala: Ju tregoj ku gaboi Panucci

Ish-kapiteni i Shqipërisë, Altin Lala ka folur për gjendjen aktuale te Kombëtarja kuqezi. Në një intervistë pë "Panorama sport", Lala, i cili numëron 79 ndeshje...

Konfirmohet: Dy futbollistë refuzojnë Shqipërinë e Panuccit

Vazhdojnë ndryshimet në listën e Kombëtares Shqiptare, në prag të dy ndeshjeve ndaj Skocisë dhe Uellsit. Burime të “Panorama Sport” pranë FSHF, konfirmojnë se Ivan...

Mbijetesa në fije të perit, Panucci kërkon “lëmoshë” nga Skocia

Ndeshja ndaj Skocisë do të jetë decizive për trajnerin e kombëtares shqiptare, Christian Panucci. Kombëtarja kuqezi rënditet e fundit në grupin 1 të Divizionit...

Duka: Humbja me Skocinë jo tragjedi, nuk është faji i Panuccit

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, vazhdon të këmbëngulë se nuk duhet sulmuar kaq shumë trajneri i Shqipërisë, Christian Panucci. I ftuar në Supersport, ai...

Duka: Të humbësh një ndeshje me Skocinë nuk do të thotë...

Presidenti i FSHF, Armand Duka pasi shprehu mbështetjen për trajnerin Christian Panucci me një status në rrjetet sociale, tashmë e bën këtë edhe në...

Akuza e rëndë e Hysajt: Nuk e kishim provuar asnjëherë skemën...

Kapiteni i Shqipërisë në ndeshjen ndaj Skocisë, Elseid Hysaj ka hedhur akuza të rënda në lidhje me skemën e pjesës së dytë që përdori...

Specialistët kundër Panucci-t: Dështoi në të gjithë vendimet

Pas humbjes kundër Skocisë, specialistët e futbollit në vendin tonë kanë kritikuar trajnerin Panucci për zgjedhjet e bëra. Fillimisht është Sulejman Starova, ish-trajneri i...

Zbulohet formacioni për ndeshjen me Skocinë, Panucci surprizon me dy lëvizje

Panucci surprizon sërish me zgjedhjet e tij dhe ndryshe nga sa të gjithë prisnin, nuk do të jetë një Shqipëri me 5-3-2 por me...

Paditi ish-presidentin Nishani, Panucci: Njerëzit duhet të tregohen të edukuar!

Trajneri Christian Panucci është duke folur në lidhje me ndeshjen ndaj Izraelit që do të zhvillohet ditën e nesërme. Strategu italian nuk mundi që...

Panucci padit në gjykatë ish-Presidentin Bujar Nishani

Trajneri italian i kombëtares shqiptare të futbollit Cristian Panucci ka paditur ditën e sotme ish-Presidentin Bujar Nishani. Mësohet se padia ka të bëjë me një...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...