E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Pamjet e momentit

Etiketim: pamjet e momentit

Ja pamjet e momentit të arrestimit të 8 të “fortëve” të...

Janë publikuar pamjet e momentit të shoqërimit të tetë personave në fshatin Nikël të Krujës. Kamera e Report Tv ndoqi operacionin në Nikël, teksa fillimisht...

Dalin pamjet e momentit pas shkëmbimit të zjarrit në Fier, shihni...

FIER- ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ kanë siguruar një video amatore të filmuar në orët e para të mëngjesit menjëherë pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë dhe...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...