E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Pamje

Etiketim: pamje

Pamjet fantastike nga maja e malit të Tomorrit në dimër (VIDEO)

Alpinisti Fation Plaku dhe grupi i tij janë ngjitur në këto ditë të ftohta të dimrit në malin e Tomorrit. Ata kanë udhëtuar për...

Plumba në kokë dhe gojë – Pamje të Rënda nga vrasja...

Pamje të rënda janë publikuar nga vrasja e sotme që tronditi qytetin e Shkodrës. Në atentatin e ndodhur në lagjen “Rus”, u qëllua me...

Rama publikon pamjet e Shqipërisë turistike (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të mërkurë me një video, ku shihen pamje mjaft të bukura nga zona të ndryshme turistike të...

Rama ndan një lajm për banorët e zonës së Gjirokastrës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke dhënë një lajm të mirë për banorët e Gjirokastrës. Më konkretisht për zonën e Peshkëpisë...

FOTO/ Vjeshta në Korçë, pamje mbresëlënëse nga qyteti i serenatave

Parku i Korçës është shndërruar në një park model me standarde europiane. Me rehabilitimin e këtij parku, Bashkia e Korçës e ka shndërruar këtë...

Pamje të rënda, një krimb noton brenda syrit të djalit (FOTO...

Një video e tmerrshme tregon momentin kur mjekët gjetën një krimb që po notonte në një sy të një djali adoleshent. Babai i djalit shkoi në spital duke u...

Pamje të tmerrshme nga aksidenti në Kavajë, gruaja me makinë hedh...

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në qytetin e Kavajës. Bazuar në materialet që kanë ardhur në redaksinë e JOQ.al, një automjet...

VIDEO/ Pamje të mrekullueshme pa koment

Ashtu siç e treguan veten në kampionatin evropian ku festuan në çdo qytet të Francës, tifozët shqiptar em të njëjtën ritëm po festojnë edhe...

Pamje nga droni, Krokodili gjigand lundron mbi oqean me një derr...

Një dron mbi oqean ka filmuar disa pamje mahnitëse, ku duket një krokodil  gjigand  duke lundruar më një derr në gojë. Kjo ishte një video...

Atentati në Berlin, dalin pamjet të reja (VIDEO)

Një video e re e publikuar sot nga gjermania “Bild”, tregon pamje të kamionit që mbrëmjen e së hënës hyri në një treg Krishtlindjes...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...