Ballina Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Urdhri i Sandër Lleshit për plehrat, Paloka: Aq e ka tagrin...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka komentuar urdhrin e dhënë sot nga zëvendësministri i Brendshëm Sandër Lleshi për mbetjet në 4 rrethe të...

Aeroporti i Kukësit, Paloka: Rama një mashtrues ordiner

Publikimi nga kreu i qeverisë i një projekti për aeroportin e Kukësit të kopjuar diku tjeter ka sjellë reagime të shumta. Nënkryetari demokrat Edi Paloka...

VIDEO/ Paloka: Kuksianet i treguan vendin Ramës! Ja thanë fytin trimit...

Kryeministri Edi Rama është pritur me protesta të forta sot nga qytetarët e Kukësit. Menjëherë pas kësaj ngjarjeje ka reaguar edhe nënkryetari i Partisë...

Paloka-Ramës: Rinxore “Babalen” për t’i shpëtuar “Xhisielës”, të plasën ujërat

Kur e gjithë vëmendja është përqendruar tek çështja ‘Babalja’ dhe ‘Xhisiela’, kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka ka sulmuar ‘dhëmbë për dhëmbë’...

“Xhisiela”/ Pas Bashës, Balla padit në Prokurori edhe Alibeajn e Palokën

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka kallëzuar sot në prokurori padi ndaj deputetëve të PD-së Edi Paloka dhe Enkelejd Alibeaj. Shkak janë...

Supriza për Maas, Paloka: “Torta” e qeverisë që nuk ëmbëlsoi ministrin

Nënkryetari i parlamentit Edi Paloka, ka reaguar me ironi përmes një status në facebook lidhur me surprizën që ministri Bushati kishte rezuarvuar për homologun...

Deputetët e opozitës “thyejnë” optimizmin për turizmin, publikojnë fotot me plazhet...

Pak ditë më parë ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi u shfaq në media tek fliste optimist për sezonin turistik të këtij viti,...

Paloka sulmon Ramën: Po e kthen vendin në kamp për terroristët

Deputeti demokrat Edi Paloka, ka sulmuar kryeministrin Edi Rama pas intervistës që ky i fundit dha për një portal austriak ku foli për integrimin...

“Po më sulmojnë”, Paloka: Gjiknuri u rendit vullnetarisht në listën e...

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjetikës në turin e llogaridhënies është ndalur në Shushicë të Vlorës nga ku i është përgjigjur dhe akuzave të opozitës...

Paloka: Personazhe si Rama është e vështirë ti konceptosh si qënie...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, i është përgjigjur Ramës, duke deklaruar se personazhe si Kryeministri është vështirë ti trajtosh si qënie me ndërgjegje. Përmes një...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...