E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Palmat

Etiketim: Palmat

Vasili: Rama përgjegjësi për shkatërrimin e autostradës. Ja arsyeja

Bllokimi për herë të parë i autostradës Tiranë-Durrës për më shumë se 20 orë, për Petrit Vasilin, erdhi si shkak i projekteve të kryeministrit...

Bukuri që vret! Përmbytja nga…

Të gjithë e kujtojmë 8 nëntor e viti 2016, ku u përmbyt autostrada dhe bizneset e mëdha, e njëjta situatë si këto përmbytje. Asokohe,...

Përse nuk e thotë kush që autostrada u përmbyt prapë nga...

Përmbytja e autostradës Tiranë-Durrës ka ndodhur përsëri prej projektit të mbjelljes së palmave, i cili ngushtoi ose i mbylli fare kanalizimet. Kjo është një...

Ikin palmat e autostradës, Bashkia Tiranë do t’i zëvendësojë me pisha,...

Bashkia e Tiranës planifikon që të zëvendësojë deri në fund të këtij viti palmat me pisha në segmentin e autostradës Tiranë Durrës, nga mbikalimi i Kamzës...

FOTO/ Shmanget një tragjedi në Vlorë. Ja çfarë ka ndodhur në...

Palmat që janë në anë të rrugës në Vlorë janë tharë prej kohesh dhe si pasojë kanë ndodhur shumë incidente. Ato kanë rënë mbi makina,...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...