E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Pakult

Etiketim: Pakult

Pakult: E paralajmërova ekipin, edhe ne na janë mohuar penallti

Kukësi vuajti shumë për të marrë 3 pikët e radhës në kampionat, diçka që ishte paralajmëruar më parë dhe nga trajneri Piter Pakult. Strategu...

Pakult: S’ka kohë për eksperimente, ndaj Lushnjës luajmë sikur të ishte...

Trajneri i skuadrës së Kukësit, Peter Pakult ka dalë sot në konferencë për shtyp për të folur për ndeshjen ndaj Lushnjës, ku është shprehur...

Pakult: S’më interesojnë miqësoret, po punojmë për disa përforcime

Trajneri i ri i Kukësit, Peter Pakult, ka folur për ndeshjet miqësore që do të luajë ndaj skuadrave turke. Austriaku është shprehur se për...

Pakult e ka seriozisht, kërkon Hamdi Salihin te Kukësi që në...

Hamdi Salihi mund të rikthehet sërish në Kategorinë Superiore. Bomberi shkodran po kalon një moment mjaft të mirë në kategorinë e dytë në Austri...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...