E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet PAA

Etiketim: PAA

Duka: Në institucionet e pushtetit vendor, zëri i të zhgënjyerve

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj force politike në Lezhë. Përmes një postimi në rrjetin social...

PAA protestë në vendgrumbullimin e mbetjeve në Durrës: Është “bombë ekologjike”

Lidhja Rinore Ambientaliste, organizata e të rinjve të Partisë Agrare Ambientaliste që drejtohet nga Agron Duka, ka zhvilluar një protestë në vendgrumbullimin e mbetjeve...

Agron Duka: Se i vogli shtrin viganin dhe i shtypuri tiranin!...

Aleati i Lulzim Bashës, kreu i PAA-së Agron Duka, u bën thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë që të bashkohen në protestën e 26 majit...

Duka: Qeveria Rama rrezikohet nga zgjedhjet e parakohshme

Sinjalet e politikës për zgjedhjet lokale të 2019, janë shtuar ditët e fundit. Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka thotë se vendi rrezikohet...

Agron Duka mbledh Asamblenë e PAA-së. Opozita gati për zgjedhje?

Kryetari i Patisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka mbledhur sot Asamblenë e Partisë Agrare Ambientaliste. Mësohet se në këtë mbledhje është bërë një analizë...

Takim në Durrës, Duka: PS-së i ka rënë vrugu, votoni PD

Aleati i PD-së, kreu i PAA-së Agron Duka, që kandidon në qarkun e Durrësit nën logon e PD-së, zhvilloi dy takime me banorët në...

Duka: Rama na lëndon kur tallet me gratë

Aleati i PD-së, kryetari i PAA-së, Agron Duka, u ka sjellë në kujtesë faktin se Rama me arrogancën e tij edhe të lëndon, kur "tallet...

Duka prezanton kandidatët: Supriza e 25 qershorit

Kreu i PAA-së, Agron Duka, "përfitoi" nga hapja e fushatës së PD-së, duke prezantuar edhe tre kandidatët e PAA-së, (veten) dhe dy kandidatët e tjerë:...

Skadon afati, PD nuk tregon emrat e kandidatëve

Edhe pse kishte gjithë kohën e duhur në dispozicion, Partia Demokratike nuk ka mundur të dorëzojë në kohë listat e kandidatëve për deputetë në...

Kreu i PAA-së jo në listën e PD-së? Duka: Mund të...

Pika e marrëveshjes që nuk lejon koalicione, për partitë e vogla mbetet ende një problem që vë në rrezik ekzistencën e partisë dhe forcën...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

10 sfidat e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi

Nga Roland Qafoku Colin Powell ishte gjenerali me 4 yje i ushtrisë amerikane, por edhe kur u emërua...

Për 28 Nëntorin Skënderbejan

Nga Heral A. Saraçi Po përkujtojmë 550 vjetorin Heroit tonë Kombëtar Skënderbeut. Kjo ngjarje e shënuar mbarëkombëtare po...