E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Orët e gjata

Etiketim: Orët e gjata

Orët e gjata dhe të lodhshme në punë do të “shkatërrojnë”...

Shumica prej nesh besojmë se puna e lodhshme dhe orët e gjata në punë do të rrisin performancën tonë dhe sa më shumë të...

EDITORIAL

Ambasada e SHBA: Presim zbatimin e ligjit dhe për ish-ministrin Samir Tahiri

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar sot për vendimet e gjykatave në vend duke...

FORUM

Behgjet Pacolli, si pasqyrë e dështimit të shtetit të Kosovës

Nga Berat Buzhala - Ne jetojmë në një shtet ku gjysma e ministrave kanë aktakuza, duke e përfshirë...

Interpoli, fajin për dështimin e ka vetë Kosova

Nga Rexhep Qosja - Mjerisht Kosova dështoi edhe për të tretën herë për t’u bërë anëtare e organizatës...