E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Oraret e gjumit

Etiketim: oraret e gjumit

Si duhet t’i disiplinoni oraret e gjumit

Dihet se gjumi është mjaft i rëndësishëm për të bërë një jetë normale. Nëse juve nuk plotësoni nevojat, atëherë gjithë kohës do ndiheni të pafuqishëm. Por,...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...