E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Olivia Newton-John

Etiketim: Olivia Newton-John

Diagnostikohet për të tretën herë me kancer, aktorja: Do e mposht

Këngëtarja dhe aktorja Olivia Newton-John ka folur për betejën e saj me një diagnozë të tretë të kancerit, duke thënë se do ta mundë...

Këngëtarja flet për gjendjen e saj pas diagnostikimit me kancer

Olivia Newton-John për herë të parë është hapur rreth gjendjes së saj shëndetësore , tre muaj pasi zbuloi se ajo vuan nga kanceri. Aktorja dhe...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Media e huaj, jehonë thirrjes së dhimbshme të pedagogut: Na ndihmoni, para se të bëhemi Siria e ardhshme

Thirrja e dhimbshme e një pedagogu universitar që sheh vendin e tij të prirur drejt korrupsionit, varfërisë...

Lefterit… (Kokës)

Nga Ylli Manjani/ Lefter Koka është një shok i mirë politik dhe kontribues politik që nga themelimi në...