E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Numan Balic

Etiketim: Numan Balic

Akuzohet se abuzoi me vajzën e mitur, reagon ish-deputeti i Kosovës

Ish ministri dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Numan Baliç, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një vajze të mitur mohon akuzat. “Të gjitha...

Ish-ministri dhe deputeti shqiptar përfshihet në skandal seksual

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Numan Balic dyshohet se është përfshirë në një skandal seksual. Indeksonline mëson se Balic, i cili për një kohë të...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Mustafa Nano: Godina e Teatrit është e shëmtuar, por Rama po sillet si sundimtar

Mustafa Nano thotë se ajo ç’ka e shqetëson në çështjen e Teatrit nuk është shembja e godinës...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...