E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet Nudo

Etiketim: nudo

Vajza e biznesmenit, nudo dhe e mbuluar me baltë (FOTO)

Është vetëm 21-vjeç por modelja shqiptare ka guxuar në setin më të fundit fotografik. Niki Delijorgji është shfaqur krejtësisht nudo teksa pozon për aparatin fotografik....

FOTO+18/Imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Bleona nuk e ka problem nudizmin. Këtë herë, janë mediet kroate ato që kanë pulbikuar fotot nudo të Bleonës. ''Kur u shfaq në American Music...

Nudot e një gruaje që vlejnë miliarda

Marie-Thérèse Walter nuk ishte thjesht e dashura e Pikasos, por dhe mikja e tij më e ngushtë. Historianët e artit vijojnë të gjejnë ndikimin...

”I adhuroj detajet që marrin super-vëmendje”, Bleona del nudo

Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të rë në profilin e saj në Instagram, ku duket majft seksi. Ajo ka zgjedhur të dalë nudo...

Rikrijoi fotot nudo të Kim. Rezultati është mahnitës (FOTO)

Kur Carmen Rene pa fotot e fushatës së Kim Kardashian për linjën e parfumeve, postoi në Instagram foton e mëposhtme, që mblodhi mbi 4400...

Demi ka vapë, zbërthehet (FOTO)

Demi Rose pa asnjë dyshim është modelja e cila me format e saj fizike, mund të tërheqë vëmendjen kudo që shkon. Një gjë të tillë...

Sekreti i rinisë, zhytet nudo në lumë në temperaturën -9 gradë

Kjo notare e guximshme bën stërvitje çdo fundjavë, duke notuar nudo në një nga lumenjtë më të ftohtë në Evropë në temperaturat -9 gradë...

Rudina sulmon komentuesit për Gentën: Çfarë llumi…(FOTO)

Ajo që në pjesëmarrjen në Big Brother Albania, diti të tërhqeë vëmendjen që nuk i mungon as sot. Po flasin për Genta Gjaplin, vajzën...

Gazetari sulmon Bleonën: Figurë e trishtë trupore (FOTO)

Veshja e Bleona Qeretit në Vanity Fair pas ceremonisë së çmimeve ''Oscars'', kaloi me zhurmë të madhe në shtypin e huaj. Tabloitet më të mëdhenj...

Bleona u shfaq si zonjë, por i hoqi të gjitha; Mediat...

Bleona e ka kapur vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail ka shkruar për të, edhe pse jo aq mirë sa ne do të donim....

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

“Më ka dërguar Rama! Gjeniu Cakaj do takojë kryetarë shtetesh! Lum ata. Sa do gëzohet Merkel e Macron, kur…”

Nga AGRON GJEKMARKAJ -  Edi Rama sot për sot është prodhuesi më i madh i lumturisë! Por ai...

‘Hashim Thaçi po luan me fatin e Kosovës për hir të karrierës së tij’

‘Plani i Aleksandër Vuçiç dhe Hashim Thaçit për korrigjimin e kufijve midis Serbisë e Kosovës, me mbështetjen...