E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Noizy

Etiketim: Noizy

Përplasja, gjykata jep dënimin për reperin Noizy

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës....

Beteja me plumba me “OTR”, Noizy pajtohet me reperin e “Babastars”

Një konflikt disavjeçar mes dy grupeve të njohura të rep-it në shqiptar në Kosovë e Shqipëri, i cili kulmoi me një përleshje të armatosur...

Noizy në gjykatë për plagosjen në Prishtinë, nis gjykimi

Beteja në mes dy ‘label’-ëve muzikorë OTR e Babastars e cila nisi më 13 shtator të vitit 2016 para hotelit “Sëiss Diamond”, është zhvendosur...

Nuk flasin prej kohësh, Enca merr vendimin drastik për Noizyn

Dikur kanë qenë dyshja më e bujshme në estradën shqiptare, por po aq e bujshme ka qenë edhe ndarja e tyre. Janë pikërisht të vetëquajturit...

“Noizy është bukëshkalë, e mora nga stoli dhe e bëra artist”

GBMC ka qenë një ndër producentët e parë të reperit të njohur, Noizy. Ndër këngët më të famshme të podhuara prej tij janë: “Malet...

Luajti në skedinë për fitoren e Kosovës, ja shuma që fitoi...

Këngëtari i njohur, Noizy, ka postuar në rrjetet sociale, foto e një skedine fituese, ku mbrëmjen e sotme kishte luajtur për fitoren e Kosovës...

Çiljeta dhe Noizy do sjellin bashkëpunimin e radhës?

Çiljeta dhe reperi Noziy janë miq të mirë por edhe bashkëpunëtorë në muzikë. Hera e fundit kur dyshja ka ardhur me një bashkëpunim ka...

FOTO/ Nuk do ta besoni në çfarë çante i mban Noizy...

Duke qenë një nga reperët më të suksesshëm, Noizy i ka lejuar vetes një jetë luksoze të cilën e ekspozon shpeshherë me postime në...

FOTO/ Noizy blen një tjetër makinë luksoze, ja si ua prezanton...

Reperi Noizy njihet si person, i cili është i dhënë shumë pas makinave luksoze. Në parkingun pranë shtëpisë së tij janë të renditura disa prej...

FOTO/ Noizy bën një tjetër gjest madhështor, ja çfarë ka ndodhur...

Ditën e tij ia ka dedikuar një pjesë shumë të ndjeshme të shoqërisë. Reperi i famshëm Noizy në llogarinë e tij në Instastory ka publikuar...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...