E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Nives Celsius

Etiketim: Nives Celsius

FOTO/ Skandal: Këngëtarja e njohur nga Ballkani heq mbathjet dhe më...

I ka mbledhur 200 mijë ndjekës. E për këtë gjë, këngëtarja kroate Nives Celsius i ka falënderuar gjithë ata që e ndjekin me një...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...