E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Nik Xhelilaj

Etiketim: Nik Xhelilaj

VIDEO/ Aktori i njohur shan shqip në serialin turk

Me origjinë është shqiptar por fama e tij më e madhe është në shtetin turk. Aktori Nik Xhelilaj së fundmi është bërë pjesë e serialit...

Nik Xhelilaj: Në serialin e ri turk luaj rolin e një...

Në një intervistë për emisionin ''Nin’’ Nik Xhelilaj ndau disa detaje në lidhje me serialin e ri turk, në të cilin ai do të...

Seriali turk sjell Nik Xhelilin në rolin e një ‘terroristi’

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili karrierën e tij e zhvillon mes Turqisë, Gjermanisë e Shqipërisë, në një intervistë ekskluzive për RTV...

FOTO/ Sa shumë ka ndryshuar Nik Xhelilaj, nuk do t’ju besoni...

Ka zënë vend në listën e shqiptarëve më të famshëm në botë. Aktori shqiptar Nik Xhelilaj së fundmi ka marrë pjesë në Berlinale por ajo...

FOTO/ Nik Xhelilaj tregon si arriti të formonte trupin e Winnetou

Jemi mësuar të flasim për transformimet fizike të aktorëve të njohur të Hollywood-it për role të ndryshme, por këtë herë përmes të njëjtit proces...

Nik Xhelilaj në rolin e Winnetou

Nik Xhelilaj duket se po shkëlqen dhe suksesi është i dukshëm nga premiera e mbrëmjes së të dielës në Televizionin Publik Gjerman, në rolin...

Artikulli i revistës gjermane për aktorin shqiptar: Shumë seksi!

Nik Xhelilaj po konfirmohet gjithnjë e më shumë si aktor në tregun ndërkombëtar të kinematografisë. Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, me pjesëmarrjen e...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...