E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Nik Xhelilaj

Etiketim: Nik Xhelilaj

VIDEO/ Aktori i njohur shan shqip në serialin turk

Me origjinë është shqiptar por fama e tij më e madhe është në shtetin turk. Aktori Nik Xhelilaj së fundmi është bërë pjesë e serialit...

Nik Xhelilaj: Në serialin e ri turk luaj rolin e një...

Në një intervistë për emisionin ''Nin’’ Nik Xhelilaj ndau disa detaje në lidhje me serialin e ri turk, në të cilin ai do të...

Seriali turk sjell Nik Xhelilin në rolin e një ‘terroristi’

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili karrierën e tij e zhvillon mes Turqisë, Gjermanisë e Shqipërisë, në një intervistë ekskluzive për RTV...

FOTO/ Sa shumë ka ndryshuar Nik Xhelilaj, nuk do t’ju besoni...

Ka zënë vend në listën e shqiptarëve më të famshëm në botë. Aktori shqiptar Nik Xhelilaj së fundmi ka marrë pjesë në Berlinale por ajo...

FOTO/ Nik Xhelilaj tregon si arriti të formonte trupin e Winnetou

Jemi mësuar të flasim për transformimet fizike të aktorëve të njohur të Hollywood-it për role të ndryshme, por këtë herë përmes të njëjtit proces...

Nik Xhelilaj në rolin e Winnetou

Nik Xhelilaj duket se po shkëlqen dhe suksesi është i dukshëm nga premiera e mbrëmjes së të dielës në Televizionin Publik Gjerman, në rolin...

Artikulli i revistës gjermane për aktorin shqiptar: Shumë seksi!

Nik Xhelilaj po konfirmohet gjithnjë e më shumë si aktor në tregun ndërkombëtar të kinematografisë. Pas sukseseve të njëpasnjëshme në Turqi, me pjesëmarrjen e...

EDITORIAL

Ngjyrat e kryebashkiakut tironas, Erion Veliaj dhe portreti i rivales së tij

Erion Veliaj, kryebashkiaku tironas, vazhdon punën me projektet për një Tiranë europiane. Këtë të shtunë, Veliaj ka...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...