Ballina Etiketimet Nicole Kidman

Etiketim: Nicole Kidman

Mosha është vetëm një numër për Nicole Kidman

Pavarësisht se në qershor ka mbushur 50 vjeç, mosha për Nicole Kidman është vetëm një numër. Aktorja e famshme ka pozuar në pishinë për vistës...

Nicole Kidman sfidon vitet: Nuk jam strikte me dietën (FOTO)

Nicole Kidman ka treguar në një set fotografik për revistën “Stellar” se vitet që ka mbi supe janë thjesht një numër për të. Aktorja 50-vjeçare,...

Yjet botërore që lanë gjurmë në Kosovë… (FOTO)

Kosova është një prej vendeve që, ndonëse i vogël, ka arritur që emri t’i dëgjohet larg. Artistë të shumtë botërorë e kanë vizituar atë...

Fustani 12 mijë dollarësh i Nicole Kidman

Është e vështirë të besohet që ajo është afër 50- ave. Aktorja e njohur Nicole Kidman është shpallur tashmë australiania më e pasur në...

CFDA Fashion Awards 2017, sfida e dekoltesë mes Nicole Kidman dhe...

Të shumtë kanë qenë të ftuarit e mbrëmjes gala për CFDA Fashion Awards 2017, konsideruar si Oscari i modës. Në Hammerstein Ballroom të New York,...

Nicole Kidman, sherr me Amber Heard

Nicole Kidman raportohet se është përfshirë në një sherr me kolegen Amber Heard në xhirimet e filmit më të ri. “National Enquirer” ka raportuar...

Surprizë në bokset e Ferrarit, shfaqet Nicole Kidman

Një surprizë e bukur ka shtuar entuziazmin e skuadrës së Ferrarit në Melburne: përveç fitores së merituar, pilotët e Ferrarit kanë përjetuar edhe vizitën...

Nicole rrëfen: Bashkëshorti u shokua nga shenjat në trup

Aktorja e njohur, Nicole Kidman ka rrëfyer se bashkëshorti i saj është shokuar kur ka parë shenjat në trupin e saj, të shkaktuara nga...

Kidman përkujton vizitën në Kosovë: Më ndryshoi jetën

Aktorja e famshme amerikane Nikol Kidman e ka ende të freskët në kujtesë vizitën e saj në Kosovë në vitin 2006. Përmes një postimi në...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...