E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Nicole Kidman

Etiketim: Nicole Kidman

Nicole Kidman, asnjë rrudhë në fytyrë në Toronto Film Festival

Nicole Kidman ka qenë e pranishme në Al TIFF (Toronto international Film Festival) për të prezantuar filmin e saj të ri “Destroyer”, një triller...

Aktorja Nicole Kidman dhe bashkëshorti Keith Urban festojnë 12 vjetorin e...

Nicole Kidman dhe bashkëshorti i saj, këngëtari australian, Keith Urban, festojnë 12 vjetorin e martesës. Cifti ka dy fëmijë dhe duken më të lumtur se...

Rrëfehet aktorja: Të bëhesha nënë ishte mrekulli, unë dhe Tom Cruis...

Nicole Kidman rrëfen për herë të parë pas shumë vitesh për humbjen e dy fëmijëve. Bëhet fjalë për rreth 30 vjet më parë kur...

Nicole Kidman transformohet tërësisht!

Nicole Kidman nuk e keni parë kurrë kështu! Aktorja 50 vjeçare është parë në Los Anxhelos gjatë xhirimeve të filmit të ri thriller “Destroyer”, me...

FOTO/ Seti fotografik horror i Nicole Kidman

Është një aktore e madhe që mund të luajë çfarëdolloj roli dhe Nicole Kidman tregoi në setin e fundit të saj fotografik se mund...

Nicole Kidman, fustani prej tyli i zbulon gjoksin, veshje shumë seksi...

Elegante, origjinale por seksi më shumë seç duhet. Look-u i Nicole Kidman në eventin për bamirësi Big Little Night, në San Francisco ka ngjallur...

“Ai nuk është yt shoq”; Nicole Kidman puth në buzë partnerin...

Ajo nuk i hiqte për asnjë moment duart nga bashkëshorti i saj Keith Urban teksa parakalonin të dy në tapetin e kuq. Por ishte bashkëshorti...

Mosha është vetëm një numër për Nicole Kidman

Pavarësisht se në qershor ka mbushur 50 vjeç, mosha për Nicole Kidman është vetëm një numër. Aktorja e famshme ka pozuar në pishinë për vistës...

Nicole Kidman sfidon vitet: Nuk jam strikte me dietën (FOTO)

Nicole Kidman ka treguar në një set fotografik për revistën “Stellar” se vitet që ka mbi supe janë thjesht një numër për të. Aktorja 50-vjeçare,...

Yjet botërore që lanë gjurmë në Kosovë… (FOTO)

Kosova është një prej vendeve që, ndonëse i vogël, ka arritur që emri t’i dëgjohet larg. Artistë të shumtë botërorë e kanë vizituar atë...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...