E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Nicki Minaj

Etiketim: Nicki Minaj

Armiqësi mes Ariana Grandes dhe Nicki Minaj? Reagojnë këngëtaret

Nicki Minaj ka hedhur poshtë thashethemet për një armiqësi mes saj dhe Ariana Grande. Reperja tregoi dashurinë për këngëtaren në këngën e saj të re...

Nicki Minaj tani edhe në kinema, do të dublojë në “Angry...

Edhe për reperen amerikane Nicki Minaj po hapen dyert e kinemasë. Këngëtarja do të jetë pjesë e kastit vokal të “The Angry Birds Movie...

Klipi i ri i reperëve të famshëm gati përfundoi në tragjedi,...

Disa të shtëna janë dëgjuar në një shtëpi në Beverly Hills ku reperi Tekashi 6ix9ine po xhironte për një klip muzikor me Kanye West...

Pas sherrit të madh, pajtohen Cardi B dhe Nicki Minaj

Pas sherrit të madh dhe shumë të përfolur të dy repereve, Nicki Minaj dhe Cardi B, ka ardhur koha që ato të dyja të...

Sherri nuk mbaroi me këpucën, Cardi B sulmon sërish Nicki Minaj

Ekipi i Cardi B ka bërë përgatitje të mëdha për të sjellë një hit që do godasë drejtpërdrejt rivalen Nicki Minaj. Burime pranë reperes kanë...

Cardi B rrëfen të vërtetën e sherrit me këpucë

Në fillim ishin mikesha shumë të mira dhe realizuan një projekt muzikor së bashku por më vonë çdo gjë mori rrjedhë tjetër. U përfol...

“Veshi rrobat dhe s’ia ktheu”, këngëtarja paditet nga stilisti

Nicki Minaj është hedhur në gjyq nga stilisti francez Maher Jridi, i cili e akuzon atë se ka përdorur rrobat e krijuara nga ai...

Cardi B i merr “të dashurin”, shikoni çfarë i bën Nicki...

Konflikti mes Cardi B dhe Nicki Minaj nuk ka marrë fund ende. Pasi dolën fjalët se Cardi B po planifikon këngë me ish-të dashurin...

Nicki Minaj, një viktimë dhune e të dashurit dhe babait!

Përpara miliona fansave, Nicki Minaj vendosi të rrëfehej rreth kohërave më të tmerrshme të jetës së saj. Reperja postoi në Instagram dy klipe të...

FOTO/ Konfirmohet lidhja.Reperja Nicki Minaj dhe Lewis Hamilton pushime në Dubai

Reperja Nicki Minaj deklaroi para pak javësh se po takon dy meshkuj, por duket se e ka bërë zgjedhjen. Filluan spekulimet se po shijon një...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati/ Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte keqardhja...

Andi Bushati: Shkatërrimi i kërpudhës, si simbol i artit që fsheh krimin

Nga Andi Bushati - Reagimi i parë që Edi Rama bëri për protestën e opozitës në bulevard ishte...