E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Ngacmime seksuale

Etiketim: ngacmime seksuale

Kolegu i saj akuzohet për ngacmime seksuale, Lady Gaga merr vendimin...

Këngëtarja Lady Gaga ka reguar, pas akuzave të ngritura ndaj R.Kelly për ngacmim seksual. Gaga bashkëpunoi me të për këngën ‘Do what u Want’...

Ngacmime seksuale ndaj nxënësve te Medreseja, nisin hetimet

Prokuroria Themelore në Prishtinë pritet që shumë shpejt të nisë hetimet lidhur me akuzat se në Medresenë “Alauddin” ka pasur ngacmime seksuale ndaj nxënëseve. Lajmin...

Rose McGowan akuzohet për posedim kokaine

Akuzuesja e Harvey Weinstein për ngacmime seksuale, Rose McGowan është paditur për posedim të kokainës të hënën. Prokurorët thanë se kokaina është gjetur në mesin...

Akuzohet nga dhjetëra gra për ngacmime seksuale, Harvey Weinstein: Prioriteti im...

Harvey Weinstein ka thënë se prioriteti i tij është familja, pasi Piers Morgan pretendoi se regjisori do të falej nga Hollywood-i. Weinstein, 66-vjeçar është akuzuar...

Raporti/Çfarë thonë të anketuarit për ngacmimet seksuale në administratë?

Avokati i Popullit prezantoi sot studimin: “Ngacmimi moral dhe seksual në administratën publike”, nga ku vihej re ne baze te statistikave qe ishin nxjerre...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...