E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Gazetarja shqiptare takon Neymar dhe i kërkon foto, sjellja e tij...

Mbrëmjen e lënë pas, Belgjika skualifikoi nga botërori ekipin e futbollit brazilian. Por lidhur me futbollistin Neymar, e ftuar në “Top Arena”, gazetarja Xhesika Trola,...

Rivaldo i del në mbrojtje Neymar: Luaj siç di ti, të...

Neymar në ndeshjen e fundit të Brazilit tregoi përmirësime në lojë, por atë që nuk shmangu dot braziliani ishin rrotullimet në fushë për të...

E gjeni dot sa kohë ka qëndruar Neymar i shtrirë në...

Neymar mund të jetë vërtet lojtari që ka pësuar më shumë faulle në Kupën e Botës “Rusi 2018”, por statistikat tregojnë se braziliani e...

”Botërori 2018”, top-formacioni nga Mbappe, Neymar tek Cavani

Ndërsa afrohemi në raundin e çerekfinaleve të “Rusia 2018”, identifikohet edhe 11-shja më të mirë e raundit të parë të “nokaut”-it në këtë turne. Igor...

FOTO/ E akuzojnë për rrotullime të ekzagjëruara, shikoni si Neymar tallet...

Neymar deri më tani nuk i ka përmbushur pritshmëritë në Botëror, por gjithsesi ai ka arritur të marrë shumë vëmendje për shkak të reagimeve...

Neymar: Vuajtëm ndaj Meksikës, por do të shkojmë larg! (VIDEO)

Neymar ishte njeriu i ndeshjes në fitoren 2-0 që Brazili arriti ndaj Meksikës, duke u kualifikuar për në çerekfinalet e Kupës së Botës 2018....

Brazili mund Meksikën dhe kalon në çerekfinalen e Kupës së Botës...

Brazili ka siguruar një biletë për në çerekfinale, teksa ka fituar pastër 2-0 ndaj Meksikës. Dueli i luajtur në stadiumin “Samara Kosmos Arena” nisi...

Neymar merr mbështetje speciale në prag të ndeshjes me Serbinë

Një tjetër yll i bashkohet kombëtares braziliane në Botërorin "Rusi 2018". Ajo është Rafaella Beckran dhe është motra e yllit të kombëtares së "Seleçaos"...

Trajneri i Kosta Rikës: Duam fitoren me Brazilin, Neymarin nuk e...

Trajneri i Kosta Rikës, Oscar Ramirez nuk ka vendosur akoma për një strategji për të ndalur yllin brazilian Neymar. "Neymar është një lojtar i jashtëzakonshëm...

Neymar qetëson tifozët: Të luajmë mirë dhe të fitojmë ndaj Kosta...

Neymar ka kaluar problemet që ka pasur pas ndeshjes ndaj Zvicrës, dhe tashmë është gati për të ndihmuar skuadrën e tij që të marrë...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...