E shtunë, Shkurt 16, 2019
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

E pa parashikueshme, Neymar kthehet te Barcelona

E ardhmja e sulmuesit brazilian Neymar vazhdon të jetë e paqartë dhe ai ka mbetur në mes të Barcelonës dhe PSG-së. Mediat spanjolle dhe ato...

FOTO/ 222 mln Euro, Neymar kushtoi më shumë se ky formacion

Paris Saint-Germain do të derdhë në atrkat e Barcelonës plot 222 milionë euro për Neymarin duke e bërë atë blerjen ë të shtrenjtë në...

Barcelona kërkon zëvendësuesin e Neymarit, kushton 100 mln Euro

Gjithçka po shkon drejt finalizimit pasi Neymar ditën e sotme pritet të kompletojë transferimin drejt PSG-së. Barcelona tashmë ka nisur një fushatë për të gjetur...

Transferohet tek PSG-ja, tifozët e Barcelonës hakmerren ndaj Neymarit

Gjithçka po shkon drejt finalizimit pasi Neymar i ka dhënë fund aventurës së tij tek Barcelona. Sulmuesi brazilian ditën e sotme do të udhëtojë drejt...

Neymar nuk shkon në Katar, ndalet në Kinë dhe takon disa...

U përfol se Neymar ka udhëtuar drejt Katarit për t’i kryer testet mjekësore në sytë e drejtueseve të klubit për ta thyer edhe rekordin...

Punë e kryer, presidenti i PSG-së jep lajmin e madh për...

Mungon vetëm firma pasi Neymar sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Paris Saint-Germain. Ishte vetë presidenti i PSG-së, Nasser Al Khelaifi ai i...

Francezja “L’Equipe”: Akord total mes Neymar dhe Paris Saint Germain

Nëse ndjesitë nga Shtetet e Bashkuara, ku tani po stërvitet Barcelona, janë të këqia rreth të ardhmes së Neymar, në Francë ardhja e tij...

Barcelona ‘tremb’ Manchester City dhe PSG, e çon në 222 mln...

Barcelona dhe Neymar me shumë mundësi do të qëndrojnë të pandarë edhe për shumë vite pas kontratës së re që dy palët kanë firmosur...

Ylli i Barcelonës, Neymar i jep fund lidhjes me të dashurën

Ylli i Barcelonës Neymar  i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me të dashurën e tij Bruna Marquezine. Futbollisti kishte ndezuar përsëri romancën me aktoren braziliane...

FOTO/ Neymar i trondit të gjithë: Jam penduar që nuk zgjodha...

Neymar është penduar që ka zgjedhur klubin katalanas, para Real Madridit. Kështu shkruan “Don Balon”, që ka zbuluar se braziliani iu ka thënë shokëve te...

EDITORIAL

Protesta e madhe e Opozitës para Kryeministrisë. Pritet përplasje si në Paris

-Sot do përballen dy frontet politike se cila palë mbledhë me shumë njerëz. Në qytetin bregdetar do...

FORUM

Deutsche Welle: Protestë masive e opozitës për rënien e qeverisë Rama

Sot në Tiranë zhvillohet një protestë e madhe e opozitës kundër qeverisë Rama, të cilën opozita e...

Njolla me bojë blu e opozitës dhe njolla e zezë e korrupsionit

Nga Monitor Edhe piktori më amator e di që, po të përziesh bojën blu me atë mavi rezultati nuk...