E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Neymar

Etiketim: Neymar

Brexit, Messi e Neymar rrezikojnë finalen e Championsit

Lionel Messi dhe Neymar mund të rrezikojnë aktivizimin në finalen e Champions Leagues nëse Barcelona siguron një vend në fialen e Cardifit. Nuk është...

Neymar ka dy muaj që nuk shënon për Barcelonën

Duket se treshes së famshme të Barcelonës MSN po i  mungon shkronja e fundit në realizimin e golave. Ndërkombëtari brazilian ka dy muaj që...

Çështja Neymar, Prokuroria kërkon 2 vite burg për brazilianin

Prokuroria e Spanjës ka kërkuar 2 vite heqje lirie për yllin e Barcelonës Neymar dhe 5 vite për ish- presidentin Sandro Rosell. Prokurori i...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...